Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » DEMO Heroes V

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-29 23:35:41 napisana przez ^Nicolai
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 243 wiadomości na 13 stronach [ <<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>> ]
^vinius
1. RE: DEMO Heroes V
2006-04-23 16:09:09
lepiej powiedzcie, co z armiami neutralnymi samymi atakującymi bohatera i zajmującymi zamki! perfidne kłamstwo. a już myślałem, ze będzie tak, jak za starych dobrych czasow - to znaczy jak w KB.
~Jointer
2. RE: DEMO Heroes V
2006-04-23 17:45:42
Mi gra ogólnie się podoba, fajna grafika i muzyka, rozwój bohatera itp. ale tak zwalonego balansu to się nie spodziewałem po Nivalu, jednostki zadają zbyt duże obrażenia, w trójce zadawały mniej przez co było więcej strategii, a nie rzeźi (mam 200 cerberów i już po chwili ich nie ma bo 20 Paladynów ma umiejętność szarży), do tego pole bitwy troszkę za małe, oddziały zbyt często otrzynują szczęście, jak się ma expert luck i koniczynkę to wychodzi gdzieś z 50% szans na atak z luckiem( tak przynajmniej wynika z moich obliczeń mogę się mylić, nie mniej jednak to dla mnie totalne przegięcie), warto też wspomnieć o jednostkach 7 levelu, które nie budzą respektu tak jak to było w trójce, budujemy Przeklęty pałac za kupe kasy, a w zamian otrzymujemy przeciętnych diabłów, które giną szybciej od gargulców czy Paladynów. Heroes osiągnął już status gold, a więc po kupnie gry trzeba będzie czekać na tonę patchy, o ile ubisoft wogóle je wyda.
~Wichajster
3. RE: DEMO Heroes V
2006-04-23 18:16:04
Przeczytałem cały wątek i niestety nie znalazłem odpowiedzi. Mianowicie gdy odkrywam puzle w poszukiwaniu gralla to odkryty teren jest niebieski dokładnie jak tutaj: http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CForum%5C4/198442292.JPG Czy ktoś mógłby mi dokładnie napisać gdzie jest ten nieszczesny grall? Przez ten błąd nie mogę zakończyć misji :( PS. Mam nadzieję, że to nie jest wina sprzętu i w wersji finalnej będzie wszystko ok.
~Filipeck
4. RE: DEMO Heroes V
2006-04-23 22:18:30
[b]"budujemy Przeklęty pałac za kupe kasy, a w zamian otrzymujemy przeciętnych diabłów, które giną szybciej od gargulców"[/b] Świetny txt! Lałem z tego chyba 10 minut ^^^ i dalej sie śmieje :DDD
X-OE
5. RE: DEMO Heroes V
2006-04-24 01:14:35
Witam po przerwie. Wsrod moich wrazen iloscia przewazaja mimo wszystko te pozytywne. Temat balansu pomiedzy frakcjami pozostawiam w spokoju, bo jak i czy zbyt silny bedzie np. Necropolis to powojujem-zobaczym. Tak czy inaczej w kazdym z "puszów" bety jawil sie... niepokojaco mocnym. Moje obecne "ale", i moze to tylko ja, dotyczy kilku jednostek (jak chocby Marksman, z damage 2-8, celnym strzalem i przyrostem wyzszym od Spritow ci panowie to lekki overkill) oraz jakby dysproporcje miedzy poziomem 1 a reszta jednostek. Powiem tak, na probe zostawilem na murach bohatera inferno (lvl 9) w towarzystwie ok. 600 familiarow i byl on w stanie dosc swobodnie odeprzec podejscie komputera (lvl 17) w mniej lub bardziej pelnym skladzie ("pierwsza" mapa kampanii). Ok, zlozyly sie na to swietna inicjatywa familiar'ow, ich wzglednie wysokie (zadawane) obrazenia, splukanie przeciwnika z many oraz dodatkowo podrasowana przez bohatera zdolnosc Gating; trudno powiedziec jak to bedzie wygladalo z np. 350 sprite'ow czy 1000 master gremlin'ow... :) Poza tym generalnie jak dla mnie jest ok.
~Jointer
6. RE: DEMO Heroes V
2006-04-24 10:17:52
~Filipeck napisał/a: > [b]"budujemy Przeklęty pałac za kupe kasy, a w > zamian otrzymujemy przeciętnych diabłów, które > giną szybciej od gargulców"[/b] > > Świetny txt! Lałem z tego chyba 10 minut ^^^ i > dalej sie śmieje :DDD Przegiąłem troche z tymi gargulcami, jednak jednostki z 7 levelu mogły by być troche mocniejsze, tak jak w trójce.
~o_rety
7. RE: DEMO Heroes V
2006-04-24 14:13:28
[b][/b] czy znajdzie sie ktos tak mily i pomoze mi zainstalowac HerosaV nie moge przejsc przez rejestracje :placz1: to nie jest sprawiedliwe :zmiesz3: (nr gg 2840671). z gory bardzo dziekuje :rad3: :rad3:
MBeniek
8. RE: DEMO Heroes V
2006-04-24 18:14:20
~o_rety napisał/a: > [b][/b] czy znajdzie sie ktos tak mily i pomoze > mi zainstalowac HerosaV nie moge przejsc przez > rejestracje :placz1: to nie jest sprawiedliwe > :zmiesz3: (nr gg 2840671). z gory bardzo dziekuje > :rad3: :rad3: Jeśli chodzi ci o jakąś rejestracje z pirackiej pełnej wersji HOMM5 to nie licz na naszą pomoc,piracie:zmiesz4:. Jeśli zaś chodzi ci o rejestracje w demie, która pojawia się pod koniec samej instalacji można ją spokojnie pominąć/anulować :smiech3:!!!!!
~gosc.
9. RE: DEMO Heroes V
2006-04-24 23:45:58
MBeniek napisał/a: > > Jeśli chodzi ci o jakąś rejestracje z pirackiej > pełnej wersji HOMM5 to nie licz na naszą > pomoc,piracie:zmiesz4:. > LOL a w jki sposob ma byc tym piratem skoro gra jeszcze nie wyszla??? :D:D:D i nie ma jej jeszcze pewnie nigdzie (poza oczywiscie demem :D) co do tpytania to poprostu anuluj rejestrcje i wybierz opcje, zeby nigdy wiecej C o niej nie przypominali :)
Krewal14
10. RE: DEMO Heroes V
2006-04-25 14:36:36
ej waslnie panowie ma taki problem(sory za to jak to pisane ale najpierw na innym forum pytalem o rade): -najpierw sciagnolem ten plik homm5_demo.zip, byly w nim pliki : a)GamersHell.url b)GH3D.txt c)homm5_demo.exe -wypakowalem wiec te pliki na dys D do folderu heroes V, i tam sie pokzazly tyle ze bvez dopiskow... dalem zeby sie c) i zaczol sie robic...no ale co sie stalo jest opisane w poscie wyzej, wiec zrobielm tak jak moon powedziales...ale gdy kliam na ten plik prawy i to nei bardzoe jest co kliknac sensownego bo z winrarem jest zwiazane 4 komendy : a)dodaj do archiwum b)dodaj do homm5_demo.rar c)skomprsuj i wyślij e-mailem d)skompresuj do homm5_demo.rar i wyslij e-mailem -sprobowalem wiec tak-wlaczylem rar znalazlem ten plik po uwczesnym wypaowaniu i gdy na niego nacisnolem i dalem extrac pokazalo ze nei am zadbych arciwow w tym pliku i nie wypakuje..... , dalem wiec na to archiwum ktore sciagnolem i postanowilem z tamtad rozpakowac ten sam plik, ale pokjedynczo, gdy to jdnak zrobilem okazalo sie e to to amo co mialem przed cwila i cala operacaj nic mi nie dala.Hmm macie jakis pomysl? cala sytuacja wyszla z tego ze przy inst. samo zaczyna robic sie na dysk c a ja mam tm tylko tyle co na windows i 200 mb dla pamieci wirtualnej....nie wiem co robic...:rad1:
^Roman_14
11. RE: DEMO Heroes V
2006-04-25 22:42:38
http://www.the-genies-lamp.com/heroes_5_main.htm nowe statystyki jednostek, warto zobaczyć!!! Najciekawsze: Cz. Smok 240 hp Archanioł 220 Rakasza jakoś tam 140!!! Hydra 125 i.......... DZEWIEC 180 hp!!!!!! :szok1:
Douger
12. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 08:26:50
Chyba jednostki Dungeon są najdroższe....
^Nicolai
13. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 11:13:33
Statystyki Tytana: Attack 30 Defense 30 Health 190 Damage 40-70 Speed 6 Initiative 10 Satystyki Czarnego Smoka: Attack 30 Defense 30 Health 240 Damage 45-70 Speed 9 Initiative 10 Patrząc na te statystyki mogę śmiało powiedzieć, że Tytan w takiej walce nie ma szans. Ma bardzo mało Pkt Życia. Jedynie Smocze Widmo ma mniej (160). Bardzo dużo ma Przywołany Feniks (300). Słaby jest także Diabeł, ale umie przywołać Czarcić Lordów.
^xeros
14. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 14:35:40
z jaką prędkością wam się sciąga demo herosa V pl ze strony cdproject??
^Kryll
15. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 19:51:47
Mi na razie 69 kb/sec.Zostawie kompa na noc to myślę że się ściągnie. :rad3:
^Kryll
16. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 19:55:05
Nie wiem jak u was ale ja nie mogę zagrać innym zamkiem niż inferno. Czy muszę przejśź kampanię Haven żeby nimi zagrać ???
~Avonu
17. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 21:05:55
Jakby ktoś miał kłopoty z serwerem CDP, to można ściągnąć jeszcze stąd: [url]http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/2901.html[/url] (i zapewne niedługo równiez z innych serwerów).
~el_coyote
18. RE: DEMO Heroes V
2006-04-26 21:23:42
^Kryll napisał/a: > Nie wiem jak u was ale ja nie mogę zagrać innym > zamkiem niż inferno. Czy muszę przejśź kampanię > Haven żeby nimi zagrać ??? W demie mamy tylko okazję grać dwoma zamkami. Haven i Inferno. Dla Haven jest jedna misja, a dla Inferno dwie(kampania i zwykła).
SirLuq
19. RE: DEMO Heroes V
2006-04-27 08:07:18
mozna tez sciagnac torrenta :) [url=http://www.idg.pl/ftp/download/t/gry_2901/homm5demo_pl.exe]torrent[/url]
Mikes_PL
20. RE: DEMO Heroes V
2006-04-30 19:45:58
kto chetny do pojednynku w duelu? :P najlepiej ktos z modem, pogramy na nowych jednstkach. kontakt GG: 7601700 tlen: mike1292 EDIT, nie podoba mi się w demku że w duelu chpcby nie wiem jakiego byśmy wzieli bohatera z danego maista to chocby nie wiem jaki on był zawsze wyglada tak samo. np. w akdemii jest dzin i stary mag i gdy gramy którymś z nich oni wyglądają jak dziewczyna w czapce :szok2: a w sylvan np, kazda postac weyglada jak druid w masce mimo ze na miniaturce jest to np. jakis blondyn dziwne z leksza..