Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » DEMO Heroes V

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-29 23:35:41 napisana przez ^Nicolai
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 243 wiadomości na 13 stronach [ <<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>> ]
~RycerzMike
1. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 20:27:37
~buczoc5 napisał/a: > zostal jeden z gralem na srodku. W tym miejscu wałsnie znajduje sie Graal ;D To jest znak zamiast "X" tak jak w h3. :) Stan w tym miejscu i nastepnego dnia zacznij kopac. Pozdrawiam
^vinius
2. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 20:41:53
tak. i kilku innych też. nielegalnie!
~piowa
3. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 20:58:09
a nie ma gdzies przypadkiem jakichs nieoficialnych map do dema albo czegos co odblokuje inne rasy albo cos? ;)
~buczos5
4. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 21:40:52
~RycerzMike napisał/a: > W tym miejscu wałsnie znajduje sie Graal ;D Dobrze, ale poza tym nic nie ma http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CForum%5C4/198442292.JPG dajcie screena z mapka, bo inaczej nie znajde. dziwny bug ;\
^Majkel
5. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 22:24:07
Aaa i zapomnaiałem jeszcze o jednej rzeczy. Mianowicie dotychczasowi bohaterowie, którymi grałem lub którymi sterował komputer mają o wiele za dużo punktów ruchu. Po kamiennej drodze mogą spokojnie przejść z jednego krańca mapy na drugi w 2-3 dni! Nie mam pojęcia, czemu zrezygnowano z dobrze wybalansowanego zasięgu z poprzednich części sagi...
~wdrr
6. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 22:34:12
zauwaz ze twoj bohater tez ma duzo punkow ruchu, tu niechodzi o zasieg tylko o skale, wyobraz sobie ze to jest najmniejsza mapa, taka M z Heroes3, to na XL wcale tak daleko niezawedrujemy,a wszystkiemu winne jest 3d, ktore wlasnie zmienilo nam troszke sakale map, kwestia przyzwyczajenia :]
~franiu
7. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 22:44:11
Czy ktoś wie czy można odblokowac tryb "gorących pośladków". Jak tak to proszę napisac jak bo napewno wiele osób chętnie pograło by sobie w dwóch przy jednym kompie.
~wilczek99
8. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 23:02:40
witam mam taki problem. sciagnalem demko juz dwa razy ze stronek gamershell oraz filemirrors. gra instaluje sie bez problemow jednak jak odpalam wyskakuje mi blad i wywala do windy. moj komp to pentium 4 3,0 ghz, 1024 ram, ati x600 128 mb i powinno pojsc bez problemu a nie chce sie nawet uruchomic :| ma ktos jakis pomysl albo podobny problem ? z gory dzieki za odpowiedz
~vini-chwilowo
9. RE: DEMO Heroes V
2006-04-15 23:13:12
no tak... ważna sprawa - da sie jakos odblokowac dodatkowe plansze lub tryby gry? jak dopadnięto betę, to od razu gracze sie za to zabrali.
^Majkel
10. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 09:27:34
No tak, ale nie sądzę jednak aby np. 5 mapa kampanii Haven była najmniejszą :zmiesz3: Poza tym podczas wyruszenia na tej misji na wschód, pomimo że drogę prowadzącą w dół mam niemal całą odkrytą to gdy wróg pojawi się w jednej turze na widoku, w drugiej jest już w stanie spokojnie zająć miasto... Ja natomiast w żaden sposób nie zdołałbym temu zapobiec, chyba że bym w zamku miał pokaźną armię
~wdrr
11. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 12:12:49
nie liczy sie wielkosc ale trudnosc mapy :P, a z tego co czytam na rozych forach to niektorym sprawia ta mapa niezle klopoty :], a sprawę szybkiego cofania sie do zamku mozna zalatwic rozbudowujac mage guilda, na wyzszym poziomie dostajemy town portala i problem z glowy. Jednak trzeba uwazac, ja bylem przekonany ze z town portalem jestem niepokonany, klepalem wszystkich i wszystko az wkoncu trafilem na legion chochlikow(1100sztuk), zabraly mi one cala mane juz w 1 rundzie i niezdazylem sie cofnac do zamku gdy zblizal sie przeciwnik, game over misja od poczatku :D
^Wader
12. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 12:18:06
dobra zarejestrowalem sie, poprzednio bylem jako gosc "wdrr" teraz pisac beda z mojego nowego konta :] Czekamy na pelna wersje, i jedyne czym sie martwie to fakt, ze MUSZĄ zabrac sie za balansowanie jednostek, bo to co mamy teraz wola o pomste do nieba :D
MBeniek
13. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 13:13:25
Pograłem przez kilka dni w demo Heroes 5 i według mnie narazie jego ocena wynosi 4/6. Plusy to: +wspaniała,bajkowa grafika; +świetna wpadająca w ucho muzyka; +nareszcie większe pole walki :rad2:(lecz przy ogromnych potyczkach powinny być większe,np. w duelu); +ciekawa fabula(w kampanii):smiech1:. A minusy to: -wiele jeszcze bugów :szok1:(np.podczas walki z Agrelem{tym demonem} a Isabel zdarzyło mi się że wszystko nagle znikło i była walka między królem a królem{nie było jednostek ani murów itp.}); -niedopracowane jednostki z wyglądu i z "potyczki"(niezbalansowane) :szok2: przez co cierpi też -tryb duel. Narazie to tyle. Teraz czekam na polską wersję dema:zmiesz3:. P.S. Coś mi się wydaje że wyjedzie jakiś patch do dema bo z boku w menu pisze wersja 0.9,a chyba powinno być 1,0?! No nie. :smiech1:
^Wader
14. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 13:49:52
gralem wlasnie pare dueli, gram Necropolis bo mi sie podobaja, jednak na 5 walk jedyne co mi sie udalo wygrac to z drugim nekromanta i przez disconnect przeciwnika, a tak to niema bata zebym wygral chodzbym niewiem jakie taktyki stosowal i czary, Inferno niszczy wszystko sukkubami oraz podwojnym czarem meteor ktory sieje spustosznie(jeden od bohatera drugi od Pit Lord), Hevaen niszczy wszystko kusznikami+paladyni, Dungeon to Witche ktore atakuja i wracaja na swoje pole bez mozliwosci kontrataku + ataki laczone od Riderow a Sylvan? - elfi lucznicy aka "niszcze jednostke jedyn strzalem" i wszystko jasne.Necropolis to se moge, tylko licze nadrabiaja i co sie okazalo warto zostawiac na koniec walki wampiry chodzby same zostaly (rewelacyjna mozliwosc "kradziez zycia" dzieki ktorej przy atakach powstaja z grobu). To tyle pelna wersja=balans balans balans i mam nadzieje a raczej jestem pewnie ze bedzie dostepna pewna ilosc pkt w duelu za ktore bedzie mozna sobie wybrac jednostki i dzieki temu robic ciekawe kombinacje a dzieki temu ten tryb ma szanse zrobic niezla furore i jak to powiadaja nekromanci "Życie to zmiana, chaos, plugastwo i cierpienie. Śmierć to spokój, ład i nieskończone piękno." :D
caldrin
15. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 15:30:44
Ej a jak dokładnie działa ta unikalna umiejętność treningu u ludzi?? Mam wybudowane training grounds (ale chyba jeszcze troche za mało kasy, bo nie moge jeszcze ich ulepszać) i bohatera w mieście. Z jakiej na jaką jednostkę można ulepszać? tzn. przykładowo z łucznika na co można ulepszyć, albo z rycerza na co? I ile wynoszą mniej więcej ceny ulepszania ?
~Forlan
16. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 16:02:59
Pograłem trochę w demo, ale nie będę się rozpisywał bo wszystko opisali już dokładnie moi poprzednicy. :smiech1: Ze swojej strony dodam tylko jedną rzecz. Czy nie zauważyliście, że jednostki bardzo rzadko się poddają? Nawet mając naprawdę silną armię wrogie jednostki prawie zawsze będą z nami chciały walczyć. Trochę to denerwujące. :zmiesz3: Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! :rad2: :rad2: :rad2:
^xeros
17. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 16:11:33
Dźiwne mi się poddają prawie wszystkie jednostki .
MBeniek
18. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 17:40:43
~Forlan napisał/a: > Czy nie > zauważyliście, że jednostki bardzo rzadko się > poddają? Nawet mając naprawdę silną armię wrogie > jednostki prawie zawsze będą z nami chciały > walczyć. Trochę to denerwujące. :zmiesz3: CO:szok2:!!! Mi jakoś często się "poddają", a przy naprawde silnej armi to już tylko komputerowy gracz(bohater) chce ze mną walczyć.Ja zauważylem że rzadko chcą się przyłączać!!!Szkoda.
MBeniek
19. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 19:12:41
Wiecie jaki denerwujący bug:zmiesz4:,błąd znalazłem. Otóż grałem w trybie duela bohateram Haevan kontra króla takiego samego. I postanowiłem nie dawać jednej jednostki na pole walki(czyli ją "schowałem")mając nadzieję gdyby wytłuczył mi całą armię jednostka schowana w końcu się pojawi.I tak też się stało.Wygrałbym gdyba się pojawiła,ale pojawiła się tylko tabelka że przegrałem.A JA JESZCZE MIAŁEM JEDNEGO,TYLKO GO NIE WYSTAWIŁEM!!!!!!!!!!!! P.S. Macie też coś takiego że na np. na tym obrazku jest tło poza mapą: http://www.mightandmagic.com/ss/screen_011.jpg. A ja takiego czegoś nie mam. Mam tylko czarnie tło(poza mapą).Czemu?!?! Czy to wina mojej karty graficznej?!
^vinius
20. RE: DEMO Heroes V
2006-04-16 19:45:45
bo to [B]nie jest bug[/B]! musisz wybrać jednostkę. bo jeżeli nie, to nie weźmie udziału w bitwie.