Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » DEMO Heroes V

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-29 23:35:41 napisana przez ^Nicolai
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 243 wiadomości na 13 stronach [ <<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>> ]
~Forlan
1. RE: DEMO Heroes V
2006-04-13 22:18:34
SirAztech napisał/a: > Weż dowolny packer, który umożliwia dzielenia > archiwum na częsci (np WinRAR), albo zrób to za > pomocą TotalCommandera (WindowsCommandera) - > opcja: Plik -> podziel ( i tam można wybrać > 250MB), podzieli Ci wtedy na 3 części > (przetestowałem) a potem tak samo to scalisz > (opcja niżej). > > Off topic: jest program, który potrafi film DVD - > 4BG skopresować do około mniej niż 1 GB (nazwy > nie pamiętam) więc się da :) > > Porada: plik homm5_demo.exe jest plikiem > wykonywalnym spakowanym za pomocą WinRar-a (można > go tam podejrzeć, więc może jest tam jakaś opcja, > która pozwoliłaby to archiwum podzielić na > mniejsze części (tego już mi się nei chce > sprawdzać - na WinRarze się sredno znam) Wielkie dzięki!!! Uratowałeś mi życie. No teraz może sobie pogram w "herosów". Nic mnie już nie oderwie od kompa. Mam jeszcze pytanie do tych co już grali: na jakich detalach pójdzie na sprzęcie: C 2,6Ghz GeForce 6600 123 MB 512 MB Ram Sorry za off topic ale jeszcze jedna sprawa. JAK PODZIELONY PLIK ZŁĄCZYĆ W JEDEN??
^Nicolai
2. RE: DEMO Heroes V
2006-04-13 23:48:46
Jeśli jeszcze ktoś chce program o dużym stopniu kompresji to proponuje: [url]http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=503&t=3[/url] PS. Najmniejsze demo (668mb) znalazłem na gry-online, ale jest jedno ale - 10zł
caldrin
3. RE: DEMO Heroes V
2006-04-13 23:56:42
ej, mam problem mały po zainstalowaniu gry wyskakuje mi komunikat, że brakuje pliku d3d9.dll (czyli pewnie jakiegoś sterownika) sprzęt mam chyba oki (P4 2.4 GHZ, GeForce 4 Ti4200) więc to chyba nie problem sprzętu nie jest to mozę wina direct-xa ? gdzie sprawdzić, jakiego mam direct-xa? jak ewentualnie ten problem usunąć?
caldrin
4. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 00:43:58
Dobra, z tym plikiem sobie już poradziłem (poprostu ściągnąłem i zainstalowałem direct-x 9.0c) ale mam teraz inny problem, jak juz wchodze do gry, to grze ekran miga, tzn. widać na przemian menu gry i białe literki (myszą mogę ruszać i naciskać na opcje, ale ciężko tak przy migający ekranie) jaki to może być problem?? :( Dzięki za pomoc z góry
SirAztech
5. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 01:42:36
Ściągnij najnowsze sterowniki ze strony nVidii, ATI (w zależności jaką kartę masz). U mnie na starych steroiwnikach (domyslnie instalowanych przez windę był ten sam problem). @Forlan: przeceiż pisałem: total commander-> scal. A jeśli zrobiłeś to Winrar-em to se ion sam poradzi.
~HoMMFan
6. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 02:48:45
Może to głupie, ale... zaciąłem się w misji Haven :D. Zwiedziłem całą mapę, wysłałem Godrika do Nicolaia (za garnizon demonów), rozwaliłem gościa z Inferno który się pjawił. I teraz co turę pojawia mi się animacja z rycerzami ("He has made it!" itd.). Mam objective "get message to nicolai" czy jakoś tak... Czyli gdzie mam iść żęby dać mu te wiadomości czy coś?
~BobbyPeru
7. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 08:24:09
Gra wyglada niesamowicie, zacząłem wolny scenariusz, super wygladają podziemia. Tylko jest jeden zonk, po 30 minutach grania, dostałem alert o przegrzewaniu procesora graficznego, temperatura na nim wynosiła 105stopni!!! Grałem na standardowych ustwieniach tj. najnizsze detale i 1024x768. Gram na FX5200, dziś spróbuję w rozdzielczości 800x600. Pozdrawiam wszystkich bohaterów :)
~KazekMlycorz
8. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 09:23:44
~HoMMFan napisał/a: > Czyli gdzie mam iść > żęby dać mu te wiadomości czy coś? Pochodź królową tam i siam po lawie. Miałem to samo, to chyba byk.
~Rentrap
9. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 09:46:10
Kurde noi 5H sciągania i wyskakuje do windowsa przy ładowaniu misji:/ Wie ktoś przypadkiem jak sobie z tym poradzić??
^paveleczek
10. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 11:12:22
Mam problem. Po rozpakowaniu gry i próbie włączenia instalacji pokazuje się okienko do przygotowania do instalacji. Gdy pasek dochodzi do końca wychodzi mi taki komunikat: the contents of this file cannot be unpacked. the executable you are atempting to run has been corrupted. please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again. Poradźcie mi co mam robić.
~so-bitch
11. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 11:36:27
Cholera! Mam ten sam problem HELP !!!! PLEASE
~wnerw
12. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 12:23:37
Pomocy, uruchamiam gre i podczas ladowania misji w polowie paska, wychodzi mi z gry. Sciagnelem najnowsze sterowniki ze strony nvidii i dupa. Nic nie chce zadzialac ! Czy moze byc to wina karty graficznej, czyzby gra wymagala obslugi pixel shader'ow :szok2: ? ! No bez jaj prosze panstwa :(
~OleJacobXL
13. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 12:40:23
~wnerw napisał/a: > czyzby gra wymagala obslugi pixel shader'ow Tak.
~wnerw
14. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 12:46:17
No jakos nie wydaje mi sie. Przed chwila gralem na necie duel'a i gra dzialala a jak uruchamiam misje albo kampanie to sie wypieprza :|
~OleJacobXL
15. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 12:52:39
Bo shadery są używane tylko na mapie przygodowej możesz spróbować ustawić w pliku profiles / twoj profil / user.cfg linijkę setvar gfx_nopixelshaders = 0 może się wczyta ale to co zobaczysz bedzie dziwne.
~OleJacobXL
16. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 12:54:12
To jest znaczy sie zamień 0 na 1.
~HOMMFan
17. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 13:01:07
Ermm... Czyli jak połażę Izabelą po mapie to misja w końcu się skończy? Chcoiałbym ją przejść bo bez tego nie mam dostepu do misji Inferno... Wy nie mieliscie takiego problemu jak ja (patrz poprzednia strona).
~wnerw
18. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 13:01:08
Nie daje rady :/ Ide sobie pograc w "II" :( [sic!] :zmiesz3:
tarn
19. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 13:27:21
ja mam dokladnie to samo co wnerw... zmiana configa tez nic nie daje... widocznie bez pixel shadera h5 nie ruszy :(
~Avonu
20. RE: DEMO Heroes V
2006-04-14 13:36:01
~HOMMFan napisał/a: > Ermm... Czyli jak połażę Izabelą po mapie to > misja w końcu się skończy? Chcoiałbym ją przejść > bo bez tego nie mam dostepu do misji Inferno... > Wy nie mieliscie takiego problemu jak ja (patrz > poprzednia strona). Trzeba spotkać się z armią Nicolaia i w następnej turze powinna pokazać się końcowa animacja gry. A jeśli chodzi o poprawne wykonanie tej misji, to chyba armia Nicolaia ma zaatakować armię Agraela (lub na odwrót), a nie Ty. Z kolei w misji Inferno, jest poważny bug - jak goni mnie armia niebieskiego, to przechodzi ona przez rzekę, w miejscu gdzie nie jest to możliwe (brak brodu) i po chwili komputer cofa tą armię na brzeg rzeki - tyle tylko, że chce ona dalej podąrzać poprzednią trasą, w skutek czego jest zawiecha (pasek tury niebieskiego gracza nie może dojść do końca).