Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Nowy film o HoMM5

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-01-25 16:06:03 napisana przez ^haku
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 136 wiadomości na 7 stronach [ <<< 1 2 3 4 5 6 7 ]
^haku
1. RE: Nowy film o HoMM5
2005-09-19 16:09:54
każdego filmiku pozbywam sie po obejżeniu ale jeżeli chcecie jeszcze raz go zapuszcze na muła.... gdzieś mam screnny z tego filmiku bo qmplowi przesylalem wiec podaj stronke gdzie moge zamieścić screny dopuki sie filmik nie sciagnie...
krzys9
2. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-05 09:51:37
Zobaczyłem:3d,ciekawe miasto,most i rzeka...
^Nicolai
3. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-19 23:46:36
Na http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/1851065692/m/8681017773 podano nowe linki do filmów. PS. Ja, czym to odtworzyć?
Tusiu
4. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-20 11:56:50
Z tego co tam jest napisane, to to nie sa nowe filmiki tylko jeden, podzielony na kilka zip'ow. (It is 23 min in 720x576 and 350 mb, Packed with 7-ZIP ( www.7-zip.org) into 50M chunks). Poza tym o ile dobrze wyczytalem to nie wnosi nic nowego a sa przedstawione dwa zamki (rozgrywka nimi) Diabelek i Aniolek. (Unfortunately, there is almost nothing new in it. Some gameplay fragments look unseen but nothing unexpected there and some of them are repeated several times. This video was prepared long before beta test and you can see only haven and inferno in it.).
~Acha12345
5. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-20 14:46:29
ale pokazane jest na tym filmiku ent i druid :)
^Nicolai
6. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-20 18:07:47
A powie mi ktoś jak (czym) te fragmenty posklejać. Prosze o szybką odpowiedź.
^haku
7. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-20 18:11:49
a mozesz das zrzut z fimiku z entem i druidem ... bo szkoda 300 mb sciagac dla tego fragmentu :pff6:
~Avonu_de_Odihs
8. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-20 18:28:42
^Nicolai napisał/a: > A powie mi ktoś jak (czym) te fragmenty > posklejać. Prosze o szybką odpowiedź. Jakbyś przeczytał uważnie posty, to byś znalazł. >(It is 23 min in 720x576 and 350 mb, Packed >with [b]7-ZIP[/b] ([url]www.7-zip.org[/url]) into 50M chunks).
~Avonu_de_Odihs
9. RE: Nowy film o HoMM5
2005-11-20 18:31:29
Poprawka: [url]http://www.7-zip.org/[/url]
^val-gaav
10. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-24 21:21:40
Czas odnowic ten temat : Tyle czasu bez filmów i prosze oto link z forum ubi : [url]http://www.filefactory.com/get/f.php?f=597dba7e372b8a53ff8077c8[/url] film to 170mb walki pmiedzy dungeon i inferno :P
^Acid_Dragon
11. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-24 23:59:24
przyznaję, że pomimo jak dla mnie wstrętnej, kolorowej, efekciarskiej i komiskowej grafiki, dźwięków, których słuchanie przez kilkanaście minut może doprowadzić do szału (ciągły trzepot skrzydeł), małego pola bitwy i faktu, że przy oglądaniu całego pola bitwy niektórych jednostek praktycznie nie widać.... to tak naprawdę ten filmik mimo wszystko był jak dla mnie pierwszym, z którego wyniosłem jakiekolwiek POZYTYWNE wrażenia z H5 - efekty czarów, działanie machin wojennych, rola bohatera na polu walki i w sumie nienajgorsze rozwiązanie z tą kolejnością ruchów jednostek.... Ich umiejętności specjalne też wydają sie być ciekawe, podobnie jak scenki ich bezpośrednich starć. Generalnie, myślę że to bardzo dobry filmik, oddający obiektywnie istotę bitwy w H5 - może dlatego, że nie jest skupiony na pojedynczych elementach, inaczej niż prezentacje fabrycego... aaa... i oczywiście fakt, że smoki z Dungeon wygrały wcale nie ma tu nic do rzeczy :P.
^val-gaav
12. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-25 00:52:19
Cóż mogę dodać po obejrzeniu filmiku widać, że bitwa ma potencjał . Powiedziałbym, że nie tyle pole jest za małe (chociaż mogłoby być np 10x10) co za dużo na nim tych jednostek co 4 heksy zajmują. Tu chyba tkwi problem, bo czemu niby Gryf i Dark rider zajmują tyle samo co smok ? Można by dodać znane rozwiązanie z h3 czyli 2 heksy na jednostkę dla jeżdźców, koszmarów , gryfów itd. Po filmiku widać też, że gra nie jest zbalansowana i że chyba jeszcze sporo pracy przed nimi. Obawiam się też, że premiera 30 marca się nie odbędzie. Z forum ubi mnóstwo osób narzeka na : interfejs, dźwięki, lagi i inne błędy. Całkiem sporo tego i wątpie by się wyrobili w 2 miesiące. Oby tylko nie było to kolejne przyspieszone h4, byłoby szkoda bo po tym filmiku widać, że gra potencjał ma. {EDIT} Dodam też, że mimo iż Dungeon jakoś nie podobał mi się wcześniej (zwłaszcza blood sister, Shadow witch) to jednak tu zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zauważcie też te przekolorowane na czerwono włosy :) Parę miesięcy temu pisałem na forum ubi, że te dwie kobiece jednostki bedą się mylić na polu walki i proszę . Czyżby ktoś mnie jednak posłuchał ?
^Puzon_351
13. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-25 03:08:51
Ehhh.... :( Powiem tak: Zobaczyłem tego czego sie spodziewałem :( Walka jest totalnie skaszaniona !!! Owszem, na adventure map H5 wychodzi całkiem dobrze natomiast jeśli chodzi o walkę to..... długa droga do H3. [b]ZA MAŁE POLE WALKI[/b] !!! Będę to już zawsze powtarzał bo tak nie może być no ! Przecież tutaj jest tylko łupanina, każdy każdego, pare czarów i po walce. A gdzie ten dreszczyk emocji... ??? A gdzie wymanewrowanie sobie czarami dobrej pozycji w walce, przewaga nad przeciwnikiem ? Deszcz meteorytów i inne ? To nie jest to ! Od razu mówię jeżeli nie zmienia pola walki to mogę to już nazwać JEDNYM WIELKIM BADZIEWIEM !!! To wszystko niszczy:( Tak samo narzekałem jak miało wyjść H4 i jak sie dowiedziałem, że będą walczący bohaterowie... to omal nie zemdlałem :( To musi być więcej pola do manewru. Przecież tutaj jak sie nie zaatakuje to jest to już krok do tyłu w walce ! A tak nie powinno byc. Po prostu tutaj wygląda to tak, że każdym sie atakuje każdego i tyle. Jednym słowem teraz w walce liczy sie tylko RZEŹ !!! Po drugie jak dla mnie to to wszystko jest zbyt kolorowe. Te kolory sprawiają, że ja sie czuje w tej walce......jak w jakieś bajce dla dzieci. To ma być walka !?!? Przerażająca, przejmująca !?!? Jak dla mnie z walką to kompletny nie wypał ! Te dzwięki też mogą czasem irytować. Po za tym widać, że ubi poszedl na kompromis z fanami i zrehabilitował się nie obecnościa harpii dając identyczną umiejętność blood fury ( też zmiana włosów o czym wspominał juz val-gaav ) Na prawde ubi musi sie sie jeszcze napracować, aby ta gra przynajmniej sie nieco zblizyła do H3. Niech już ją wydadzą później ale niech będzie maksymalnie dopracowana !!! Ja moge poczekać... bo wole to niż dostać takie coś :(
^MiB
14. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-25 11:29:14
^val-gaav napisał/a: > Tyle czasu bez filmów i prosze oto link z forum ubi: Nie działa :( Nie chce się zacząć zasysać :( Pisze, że nie ma takiego pliku :( Zdravim MiB > film to 170mb walki pmiedzy dungeon i inferno :P
^val-gaav
15. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-25 12:20:16
@MiB: Dziwne właśnie sprawdzałem i u mnie działa. czekam pierwszy timer. Później klikam link "Don't want a premium download? Click here to access our free download links." Znów 25 sekundowy timer i juz wyskakuje link do FTP. ............. Jeżeli nadal będą problemy to postaram się zakodować plik do rmvb (mniejszy rozmiar) i zgrać na turboupload. BTW dzieki za poparcie w sprawie linuksa na forum ubi :) [EDIT] Aha ponieważ nie mam bezpośredniego dostepu do ftp to zaciągałem to przez proxy ... Ustaw w operce ftp proxy : 213.200.72.253 ... port 80. Może to pomoże :)
^haku
16. RE: Nowy film o HoMM5
2006-01-25 16:06:03
nowy film z sylvan w roli głównej :zmiesz4: http://www.filefactory.com/get/v3/f2.php?f=055716d6f8e657a7893c34fc