Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Trudna sytuacja...

Ostatnia wiadomość w wątku: 2005-09-26 10:09:15 napisana przez ^MiB
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 56 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 ]
~Enleth
1. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-22 14:17:33
Imperium prawie działa. Da się przeglądać, a zaraz powinno dojść logowanie i pisanie postów.
~Enleth
2. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-22 14:28:04
Poprawka: części systemu logowania nie mam w backupach a dysku wciąż nie dostałem, będę musiał zrobić nowy, to zajmie dłuższą chwilę (>2h razem z kilkoma jeszcze rzeczami).
~Enleth
3. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-23 13:23:15
Poprawka #2: dzisiaj wstęp będą mieli Kowale i inne osoby kompetentne do poruszania sie po placu budowy, jakim Imperium jeszcze na chwilę pozostanie - w backupach zabrakło kolejnych kilku rzeczy.
~Enleth
4. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-24 19:04:31
Można powiedzieć, że działa...
^vinius
5. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-24 20:20:20
mnie nie działą logowanie - taki błąd, jak wcześniej (ogolny).
Nami_IJB
6. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-25 15:05:35
Jakie nowe forum? Stare zaczęło chodzić. Trzeba się zalogować przez stronę... [url=http://login.heroes.net.pl/?return=http%3A%2F%2Fimperium.heroes.net.pl%2F%3Fxdbg%3D1%26amp%3Bxtest%3D1&logout=true&xdbg=1&xtest=1&sid=b51089feb18c185b3c356cd3497def28]tutaj[/url]
^vinius
7. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-25 15:14:32
pragnę wspomnieć, że gdy próbuje sie zalogować (zarówno Vinius, jak i vinius) strona po prostu "odświerza się" i widze to samo po raz kolejny, znaczy się mam się zalogować. i tak w koło, Macieju. jednym slowem - logowanie mi nie działa. testowane pod przeglądarką IE oraz Mozilla Firefox. [b]Edit: Juz działa pierwsza klasa. dzięki.[/b]
^Kirkegaaard
8. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-25 21:05:45
Ja się nigdy nie logowałem w JB - czy można tworzyć nowe konta tam?
Tristan-IJB
9. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-25 22:36:29
Mam identyczny problem jaki miał Vinius:( stronka cały czas sie odswieża i nie moge sie zalogować, chyba że złe dane wpisuje....no nie wiem :(
Tarnum_IJB
10. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-25 23:12:44
^Kirkegaaard napisał/a: > Ja się nigdy nie logowałem w JB - czy można > tworzyć nowe konta tam? Można, ale trwa to... długo. My nie jesteśmy zwykłym forum: jesteśmy wielką społecznością. Więc jeśli nie masz zamiaru akceptować warunków jakie nasza społeczność narzuca swoim członkom - od razu zrezygnuj. Ale jeśli jesteś gotowy przyjąć te warunki, zapraszamy, będzie nam miło ;) Btw: Error in obtaining userdata DEBUG MODE SQL Error : -1 ERROR: column "username" does not exist Line : 67 File : login.php To wyskoczyło przy próbie zalogowania...
~Misza_IJB
11. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-26 01:08:07
Mnię się udało zalogować - duże litery chyba mają znaczenie - ale nic nie widzę :(
^MiB
12. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-26 09:07:46
@Kirkegaaard: można się rejestrować, ale weź pod uwagę, że IJB nadal leży - tylko forum w pewnym stopniu wstało. Dlatego też nie masz możliwości zarejestrowania się. Jeśli jednak to Cię nie zrazi już zacznij wymyślać klimatyczny nick i bios swojej postaci ];) @Tarnum: weź nie strasz ludzi. @Tristan: F5? Podeślij mi kod błędu @Misza: hę? Nikt jak dotąd się nie skarżył na coś takiego... ciekawe. Zadneg błędu nie wywala? A przed zalogowaniem się widziałeś wszystko, to co winien widzieć niezalogowany? [b]Logujcie się tym formularzem:[/b] [url]http://login.heroes.net.pl[/url] [ jak się wylogujecie i zalogujecie ponownie, to zapewne również was nie zaloguje! ] Zdravim MiB
^Kirkegaaard
13. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-26 09:27:18
@ Tarnum - a na czym polegają te trudności? [offtop]@MiB - hmm, my się chyba z namy z forum Comy, co? Pamiętam po nicku i po "Zdravim" w podpisie ;) (ja tam egzystuję pod innym nickiem i raczej malo piszę).[/offtop]
^MiB
14. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-26 09:37:41
Kirkegaaard: A tak, znamy się. Ja też raczej mało pisze ]:P A co do trudności: musisz podać klimatyczny nick i biografię ( bio/bios ) "swojej postaci", z jaką będziesz identyfikowany z IJB. Dodatkowo musisz posiadać avatar w klimacie fantasy [ tutaj akurat my pomagamy: mam całkiem dużą bazę avików ]. Dodatkowo należy napisać kilka słów o tym, dlaczego chcesz do nas przystąpić [ tutaj akurat starczy kilka słów ]. Rejestracja odbywa się "ręcznie" i jeśli wszystko jest dobrze wypełnione, to w ciągu 24h możesz mieć konto. Zdravim MiB
Tristan-IJB
15. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-26 09:52:56
Okim, nie wiem jak to zrobiłem ale już działą pod tym linkiem co pdoałes MIB, teraz jak wpisze złe dane pokazuje mi sie informacja zły login albo hasło, jak podam dobre dane, to sie loguje i pisze ze jestem zalogowany. Fajnie, tylko noobek jestem i dalej nie wiem jak wejsc na stare forum mimo ze jestem zalogowany:(
^MiB
16. RE: Trudna sytuacja...
2005-09-26 10:09:15
Ej ludu mój ludu - zapamiętaj adres: [b][url]http://imperium.heroes.net.pl[/url][/b] TAK się wchodzi na forum i to już od jakiegoś roku... ]:P [ tak to jest, jak się poprostu klika w batonik na głównej ] Zdravim MiB