Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Na ile mogą sobie pozwolić twórcy Heroesów?

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-04-07 11:55:14 napisana przez ~WhiteMidget
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 24 wiadomości na 2 stronach [ <<< 1 2 ]
^Nicolai
1. RE: Na ile mogą sobie pozwolić twórcy Heroesów?
2006-04-06 17:53:50
Macie racje Ubi okroił Heroesy aż do bólu! Miał to być powrót do H3, ale ja żadego powrotu nie dostrzegam. Ja tu dostrzegam raczej zacofanie. Liczba jednostek neutralnych nie zachwyca, wprowadzenie jednego typu bohatera na zamek nie było wcale rewelacyjne. Co dostajemy w zamian? Mangową grafike (ale za to w 3D!). Ubi stworzyło tę grę do nowych (nieobeznanych w sadze) graczy, ale zapomniało o fanach i miłośnikach tejże gry.
^WhiteMidget
2. RE: Na ile mogą sobie pozwolić twórcy Heroesów?
2006-04-06 17:58:56
~Gren napisał/a: > Nie wytrzymałem... > Drogi "Biały" - Obraz "Bitwa pod Grudnwaldem" to > fantazje Jana Metejki na temat wydarzenia > historycznego. Ani Matejko tam był, ani tym > bardziej widział, jak to wyglądało. Obraz ma > charakter propagandowy i w żadnej mierze nie jest > źródłem historycznym. Malarz podczas pracy korzystał głównie z "Historii Jana Długosza" - polskiego kronikarza, kóry na podstawie ustnych relacji swojego ojca, opisał bitwę!!! Więcej pisze w Wiki.(Tak na prawde Urlich von Jungingen nie miał wąsów i brody.):rad11: Jedyne co było propagandą w obrazie to okres w którym został namalowany i wystawiony na pokaz. Matejko mógł namalować cos innego (np Madonne z wielkim cycem) jednak namalował Bitwe pod Grunwaldem z przyczyn politycznych ale nie namalował wydazeń fikcyjnych!!!I jedyną propaganą było samo wystawienie tego obrazu na pokaz.
~Gren
3. RE: Na ile mogą sobie pozwolić twórcy Heroesów?
2006-04-06 18:28:30
[off start] Problem mój drogi, że Długosz pisał by przedstawić w jak najlepszym świetle pewne osoby - a to, że jego ojciec tam był o niczym nie świadczy. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM - nie napisałem, że Grunwaldu nie było, ale że Matejko malował "ku pokrzepieniu serc". A Wikipedia to wybacz, ekhm, żaden autorytet... [off end]
~WhiteMidget
4. RE: Na ile mogą sobie pozwolić twórcy Heroesów?
2006-04-07 11:55:14
Ja sie poddaje Ubi samo odpowiedziało na moje, wydawało by sie retoryczne pytanie w Temacie tzn: na ile moga sobie pozwoloć twórcy Heroesów? Poprostu umieściło szkieleta z afro na głowie i podpisało że to jest Ent -- z tego wynika że Ubi może sobie pozwolić naprawde na dużo hehehe nie wspominająć o Gołocie-Drzinie i Szafie-gargulcu :szok5: