Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » zamek w dodatku

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-29 19:44:19 napisana przez ^Nayan
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 56 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 ]
^Nicolai
1. RE: zamek w dodatku
2006-05-04 14:23:10
Ja myślę, że temat można narazie zamknąć. Temat można otworzyć po premierze jak Ubi zobaczy, że opłaca się zrobić dodatek do tej gry. Czyli tak około miesiąca po premierze możemy zacząć na nowo mówić o nowym zamku, gdy Ubi zacznie poważnie myśleć o dodatku.
~OleJacobXL
2. RE: zamek w dodatku
2006-05-04 15:00:15
^Nicolai napisał/a: > Ja myślę, że temat można narazie zamknąć. Temat > można otworzyć po premierze jak Ubi zobaczy, że > opłaca się zrobić dodatek do tej gry. Czyli tak > około miesiąca po premierze możemy zacząć na nowo > mówić o nowym zamku, gdy Ubi zacznie poważnie > myśleć o dodatku. A ja myślę, że Ubi już teraz o nowych zamkach myśli. Na szczęście te poronione pomysły z konkursu w Nivalu nie mają szans na realizację, Ubi do takich bzdur na pewno nie dopuści.
^vinius
3. RE: zamek w dodatku
2006-05-04 15:09:44
jeżeli to ten konkurs AoH, to szans faktycznie, nie ma. a jeżlei Igromanii - to jest szansa, i to duża. bo zapowiadali, że moga wziąść pomysły pod uwagę.
^Pavciooo
4. RE: zamek w dodatku
2006-05-04 20:21:33
^vinius napisał/a: > e tam, marzenia ściętych głów. konkurs był, > trzeba było sie wysilić i projektowac, a nie > teraz jakieś pierdoły pisać. albo zróbcie HoMM6 z > nowymi zamkami - dopiero pogadamy :P teraz sensu > już to nie ma. Ano ale niestety rosyjskiego nie znam, a angielski może i umiem ale nie na tyle, by szczegółowo opisać wymyślony zamek... A Ubi gdy pomyśli o dodatku napewno zajrzy do pomysłów fanów... Może by tak jakaś wspólna inicjatywa polskich graczy? Ale to raczej marzenia ściętej głowy, bo ile osób tyle opinii... Chociaż gdyby poprzeprowadzać ankiety i wybrać wspólnie 3 lub 4 zamki i przedstawić je twórcom HV, to kto wie... ;)
^Nicolai
5. RE: zamek w dodatku
2006-05-04 22:41:29
^Pavciooo napisał/a: > Może by tak jakaś wspólna > inicjatywa polskich graczy? Ale to raczej > marzenia ściętej głowy, bo ile osób tyle > opinii... Chociaż gdyby poprzeprowadzać ankiety i > wybrać wspólnie 3 lub 4 zamki i przedstawić je > twórcom HV, to kto wie... ;) Ja jestem jak najbardziej Za, ale uważam, że na to będzie jeszcze czas. Jeszcze nie wyszła Piątka bez dodatków, a już zaczynamy myśleć o dodatkach. Jak Ubi zacznie poważnie myśleć o dodatku to napewno nas zawiadomi. Ja radziłbym zamknąć temat do odwołania. Teraz możemy pomyśleć jakich zamków nam brakuje oraz dopasować do niego jakoś racjonalnie jednostki, czyli szlifujemt nasze pomysły.
^Kryll
6. RE: zamek w dodatku
2006-05-25 17:09:45
Na stronie http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=18039 został przedstawiony bardzo ciekawy zamek, a mianowicie Forteca krasnoludów.
^Puzon_351
7. RE: zamek w dodatku
2006-05-25 22:48:05
^Kryll napisał/a: > Na stronie > http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=180 > 9 został przedstawiony bardzo ciekawy zamek, a > mianowicie Forteca krasnoludów. Katapulta...nie wiem czemu ale nigdy nie darzyłem sympatią tego rodzaju "jednostek" w zamkach;)
X-OE
8. RE: zamek w dodatku
2006-05-26 03:05:10
Te laleczke Chucky mogl juz sobie darowac, po tym czyms z zarówka w ustach to chyba najgorsze skojarzenie estetyczne z czwórka :D Generalnie to mnie sie za bardzo nie widzi ta krasnoludowa forteca, zdecydowanie za malo "nordycka". Walkirie zamiast Thunderbird'ów. Olbrzymie Jotuny czy jakie inne "Frost Giants" (pelno ich i o dzwięcznych nazwach) zamiast np. katapulty. Nawet zniewolone trole juz wole :) Bóstwa jakies na siódmy poziom, czemuzby nie Tora i Odyna :)
^Nayan
9. RE: zamek w dodatku
2006-05-27 19:50:58
Wrzucenie tytanów jako ostatniej jednostki jeszcze rozumiem, ale mieć np. 50 Odynów? :rad1: Ogólnie zamek ciekawy, ale denerwuje mnie dziwaczne sprzymierzanie stworzeń: niziołki biegają w górach i razem z krasnoludami kopią tunele, czego nadzorują potężne białe smoki w rzeczywistości zniewalające wszystkie pokurczne stworzenia :rad2: Już rzeczwiście lepiej wrzucić lodowe olbrzmy itp... chociaż to jak w disciplesie. Czy będzie założony może jakiś temat odnośnie polskiego pomysłu na zamek?
^Kryll
10. RE: zamek w dodatku
2006-05-27 19:57:01
Jeszcze jeden zamek: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=18137 Ten przedstawia stwory znane już z WarCrafta, Nagie. Nie pasuje wogóle do Heroesa, wole już forecę krasnoludów. A co do krasnoludów, to ja wymyśliłem sobie taki zamek: 1 halfing 2 worker 3 fenrir 4 guard 5 ice bird 6 battle boar (coś jak w Age of Mythology) 7 Frozen giant Wydawało mi się to lepsze niż poprzednia fotrteca z Clericami i katapultami.
X-OE
11. RE: zamek w dodatku
2006-05-27 21:32:53
^Nayan napisał/a: > Wrzucenie tytanów jako ostatniej jednostki > jeszcze rozumiem, ale mieć np. 50 Odynów? Dlaczego nie ? Przywyklismy do setek Meduz, Minotaurów, Feniksów... ;)
^Nayan
12. RE: zamek w dodatku
2006-05-27 21:39:33
Prawda :rad1: Ale od dawien dawna te stwory są już zakorzenione w serii. Zresztą ukochane, heroesowe meduzy wcale nie są meduzami... :rad3: Ale Odyn, Thor - tutaj nadajesz jednostce jakby... imię :rad1:
X-OE
13. RE: zamek w dodatku
2006-05-27 22:19:08
Meduza, Minotaur oraz kilka innych to takze nazwy indywidualne (imiona wlasne), aczkolwiek ich wieloletni staz i multum zaslug w herodziejach to trafny argument. Zgoda :)
~Sored
14. RE: zamek w dodatku
2006-05-29 12:42:10
Powinni dać jeszcze z 10 zamków i by było fajnie! xD Na przykład górski, gobli-orko-trollo-ogrowy, bagienny (coś w stylu cytadeli), barbarzyński, krasnoludzki, lodowy, żywiołakowy, morski, w niebie, i taki w arabskich klimatach
^ProsteRuchy
15. RE: zamek w dodatku
2006-05-29 13:39:15
W arabskich klimatach jest już Akademia i osobiście cała ta frakcja najmniej mi się podoba. Jedynie golemy i gargulce przypadły mi do gustu( większość czepia się gargulców). co do reszty to fajnieby było gdyby stworzono morski zamek z syrenami, potworami morskimi i wodnym smokiem :okulary3:
^Nayan
16. RE: zamek w dodatku
2006-05-29 19:44:19
Miło wiedzieć że jeszcze ktoś oprócz mnie myśli nad możliwościami inwencji twórczej odnośnie HoMM5 :) Jeżeli rzeczywiście ruszyłaby ta narodowa inicjatywa zamkotwórcza, to mam całkiem nieźle (tak mi się wydaje) zbilansowany i ciekawy pomysł na zamek bagienny... oczywiście z historią i cała resztą :)