Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » O dziale H3 dysputa

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-04-15 15:58:11 napisana przez Aryene
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 31 wiadomości na 2 stronach [ <<< 1 2 ]
SirAztech
1. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 16:47:19
Tak zgadza się, że Tarnum ,tyle że podczas pisania wypadł mi nick z głowy a nie chciałem przekręcać i wyszło takie zdanie jakie wyszło. Teraz póki co, będę się starał stworzyć ogólne zarysay wszystkich działów. Ogólne poprawki co do kolorystyki będe wprowadzał hurtowo po zebraniu większej ilości opinii a potem drugi raz gdy zobaczę logo, tak by całość z logiem się ładnie komponowała.
SirAztech
2. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 19:41:50
Oto wszystkioe dostępne wersje: 1) [url=http://scrabble.piotrp.com.pl/homm3/index.php?load=2,1]wersja pierwotnia[/url] 2) [url=http://scrabble.piotrp.com.pl/homm32/index.php?load=2,1]wersja poprawiona kolorystycznie[/url] 3) [url=http://scrabble.piotrp.com.pl/homm33/index.php?load=2,1]wersja beżowa + zmiany kosmetyczne[/url] 4) [url=http://scrabble.piotrp.com.pl/homm34/index.php?load=2,1]wersja bardziej heroes'owa[/url] Poproszę w szczególności o komentarze do wersji 4
Tarnum_IJB
3. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 19:50:27
Jeśli mogę coś wtrącić jako grafik - wersja 2 i 4 prezentują się najlepiej. Dwie pozostałe są... co najmniej brzydkie :P Chyba w sumie 4 jest z tych najlepsza...
Crazy_IJB
4. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 21:28:23
Wygląda to bardzo dobrze, tła są klimatyczne, menu nie działaja pod IE, logo średnio pasuje do reszty i nie jest najładniejsze. W porónaniu do poprzedniej grafiki - genialnie. I pasuje klimatycznie do Jaskini. ps. Grafiki surowców można wyciągnąć jako przezroczyste gify. ps.2 Buttony w menu mogły być bardziej wyraziste.
Lobo_ijb
5. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 21:38:09
Fajne ale jak Craz zauważył - pod IE menu nie działa. I tło ładuje się niemiłosiernie długo.
Tajemniczy_Pedro
6. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 22:07:04
4 wersja - tak. Natomiast co do ładowania tła - u mnie od razu, a nie mam jakiegoś hiper łacza - neo 393..
SirAztech
7. RE: O dziale H3 dysputa
2006-02-10 23:15:16
Lobo_ijb napisał/a: > Fajne ale jak Craz zauważył - pod IE menu nie > działa. I tło ładuje się niemiłosiernie długo. 1) W której wersji menu pod IE się nie ładuje? 2) Czy to jest dla IE + SP2? 3) Jaka wersja IE? Za odpowiedź będę wdzięczny. U mnie pod IE 6.0 + SP działają wszystkie 4 wersje.
~TomaszTEO
8. RE: O dziale H3 dysputa
2006-04-12 00:27:59
A mi się podoba wersja nr 3 i 4. Czytelne :) ps. mam parę materiałów, które były niegdyś stworzone dla H3new (pamięta ktoś?) Nawet mam cały projekt strony z artami wykonany wraz z grafiką. Jednak wszystko nie przyjęło się z powodu - uwaga - sprzeciwu imperatora. Na tym zakończyłem mą działalność w Jaskini.
Aryene
9. RE: O dziale H3 dysputa
2006-04-12 12:16:26
Tomasz, jeśli chcesz możesz przesłać mi to na maila. Albo zagadaj na GG i powiedz co dokłądnie masz. Może być przydatne ;)
^Acid_Dragon
10. RE: O dziale H3 dysputa
2006-04-14 23:07:52
Znam sprawę bardzo dobrze, a materiały swojego czasu widziałem i z wielką checią widziałbym je WRESZCIE w JB. Konflikt niepotrzebnie nastąpił też przez krasnala, gdyż jednak bądź, co bądź, najpierw trza było właśnie imperatora spytać, zamiast samemu rozporządzać jego pracami.... Anyway, imperator na Konwencie powiedział, że właściwie dział H3 można już na wszelkie sposoby modyfikować. Właściwie to potrzeba tylko decyzji, tudzież potwierdzenia od "władzy", którą obecnie tak czy inaczej jako jedyny sprawuje MiB. Plan pierwotny mi się bardzo osobiście podobał - dwa wejścia, dwa działy - jeden (stary, obecny, by Beh), jako wielce cenione archiwum, oraz unikalny zbiór archiwalnych niusów, grafik i informacji oraz drugi (nowy, by Teo) - ze wszelkimi opracowaniami, statystykami, grafikami i uzupełnieniami, których w obecnym dziale H3 brakuje niestety.
Aryene
11. RE: O dziale H3 dysputa
2006-04-15 15:58:11
Serwis całkowicie by TEO nie będzie, wstępny layout jest już zrobiony przez Aztecha i mi się podoba. I z tego co wiem nie tylko. Jednak treściowo jest całkiem pusto, i tu byłoby bardzo mile widziane to co zrobił TEO. Wszystko jest do uzgodnienia, ale na razie na GG się nie odezwał. Tyle na chwilę obecną.