Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Propozycje, uwagi, sugestie » Do poprawy...

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-04-12 10:02:08 napisana przez ^MiB
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 45 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 ]
Tajemniczy_Pedro
1. RE: Do poprawy...
2006-03-22 20:24:30
Ciekawe jakim cudem to mozliwe - na forum H3 pojawił się pusty topic... [b][Crazy] Już usunięty, dzięki za informacje, nie zaglądam tam zazwyczaj[/b]
Alamar
2. RE: Do poprawy...
2006-03-25 21:36:06
Witam wszystkich. Dawno tu nie zaglądałem, ale taki mały problem jest: wszystkie linki do Jaskini są do hereos.net.pl, czyli na stary adres. W ten sposób z forum nie można dostac się bezpośrednio do Jaskini, tylko musimy zostac jeszcze przekierowani. Można to chyba zmienic, jeżeli Jaskinia funkcjonuje pod nowym adresem.
Tajemniczy_Pedro
3. RE: Do poprawy...
2006-03-26 20:50:47
To dlatego, że jak ktos wklepie od razu heroes.net.pl, niech się dowie, że tymczasowe adresy sa inne.
^Eru
4. RE: Do poprawy...
2006-04-11 20:32:05
linki w najnowszym njusie o h5 tak dla picu czy jakiś konkretny powód? bo jak dla picu to można by je usunąć a jak mają konkretny powód to powstwiac obrazki do linków i ułtwic zaznaczanie linków... chyba że o czymś nie wiem
^MiB
5. RE: Do poprawy...
2006-04-12 10:02:08
^Eru napisał/a: > linki w najnowszym njusie o h5 > tak dla picu czy jakiś konkretny powód? Skleroza :P Newsy z głównej nie są synchronizowane z H5 (tą wersją u mnie) i trzeba je pisać ręcznie. A tak się składa, że u mnie jest nieco inny system formatowania niż w JB i stąd te problemy. Poprawione :) Dzięki za informacje Pozdrawiam