Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Propozycje, uwagi, sugestie » Do poprawy...

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-04-12 10:02:08 napisana przez ^MiB
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 45 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 >>> ]
~Kaazam
1. RE: Do poprawy...
2006-02-02 17:19:40
phpbb to standard. A czemu jaskinia ma być standardem? Ona żyje własnym życiem, a upodabnianie się do innych for jest bezsensu. Moim zdaniem forum to jest ok. A php bb można sobie wsadzić gdzieś. Chłopie wiesz ile tego jest?
Tajemniczy_Pedro
2. RE: Do poprawy...
2006-02-02 17:39:56
Jakoś chłopie poprzednie forum na php nikomu nie przeszkadzało... PS. Chyba są gdzie pliki z grafiką?
Vandergahast
3. RE: Do poprawy...
2006-02-19 01:35:43
w KB w opisie artefaktów zamiast ATRCZA OCHORNY powinno być chyba tarcza ochrony?
^MiB
4. RE: Do poprawy...
2006-02-21 17:39:27
@Kaazam, Tajemniczy_Pedro: spokojnie panowie. Z forum jest większy problem niż się Wam wydaje. Otóż stare forum, to było PHPBB tylko z nazwy - zmiany w kodzie były naprawdę mocno zaawansowane. Pozatym teraz takie elementy jak grupy, mieszkańcy, PW, logowanie, rejestracja (in progres ;)) zostały wyciągnięte z systemu do osobnych działów (news na głównej). Dlatego teraz stawianie czystego PHPBB, a nie daj Mahadevo PHPBB modifited by Przemo, mija się z celem - dublowanie tabel, danych, pracy - nie, ja się na to nie piszę. Druga sprawa, to że aktualnie forum zajmuje się Enleth - a on ostatnio nie ma za wiele wolnego czasu. Dlatego narazie lepiej zapomnieć o forum - przygotowywane jest rozwiązanie zastępcze, ale to trochę potrwa. Zdravim MiB
Tajemniczy_Pedro
5. RE: Do poprawy...
2006-02-21 18:32:03
Ja to wiem szanowny diable :) Zapytałem jeno retorycznie, bo template było klimatyczne. Co do błędów - nie wiem czy tylko mi, ale wyświetla się główna z przesunięciem, tzn. newsy są justowane na środek, a batony z banerem do lewej...
^Eru
6. RE: Do poprawy...
2006-02-22 16:46:54
Wielkie dzieki za stawianie Jaskini na nogi, ale mam małe pytanko: chodzi o ten baner(czy jak to sie tam zwie) na głównej, obok 3it-a. Bo te dwie reklamy to mi tak srednio wygladaj :/ Chyba ze to jest własnie ta reklama, którą musimy miec zgodnie z rządaniem CH, ale dla mnie lepiej (chyba) wygladała by zwykła reklama samego CH. Po prostu takie coś średnio (imo) ma zwiazek z klimatem IJB
Vandergahast
7. RE: Do poprawy...
2006-02-23 10:50:20
coś jest nie tak z sortowaniem mieszkańców, raz chodzi a raz nie, na pewno można odpalić je z pierwszej strony z tą listą bo raz mi się udało zmienić na sortowanie według imion, ale już z jakiejś innej strony nie. ale tylko raz się udało z tej pierwszej i tylko na imiona, nie chodziły miejscowości i reszta
sharky86
8. RE: Do poprawy...
2006-02-25 12:33:08
Mam nadzieje ze te moje uwagi nie zabrrzmią jak mądrowanie sie,poprostu powiem co mi sie nie podoba. Najbardziej mnie w tej stronie zainteresował serwis o Heroes III, niestety stronka nie wygląda zbyt efektownie, link do krypty map nie działa, a sam chciałbym was wspomoc kilkoma wykonanymi przezeemnie mapami, ale nie mam jak skoro ten link nie działa. Moim zdaniem III czesc heroesow jest najlepsza i stronka o niej zasluguje na dopracowanie.Mam nadzieje ze toczą sie prace w kierunku ulepszenia tej strony, wiemy mieliscie problemy z hostowaniem waszej strony, oby wszystko wrociło do normy, zycze powodzeni w ulepszaniu strony
Tajemniczy_Pedro
9. RE: Do poprawy...
2006-02-25 13:40:23
Link nie działa bo krypta nie działa. A map był ci u nas dostatek, ale i te chętnie przyjmiemy :) PS. Krypta juz jest :) PS2. Obrazek strony głownej Krypty warto by wypośrodkowac, a nie by układał się na górze ekranu...
mornay
10. RE: Do poprawy...
2006-03-03 17:34:47
przydałaby sie poprawa w katalogu mieszkanców (wszystkich) a mianowicie wyszukiwarka bo latanie po tysiacach nazwisk jest nudne
~Gren
11. RE: Do poprawy...
2006-03-04 11:52:44
Poniewaz zastępcze ognisko zostało zamknięte chciałem sie ogrzac przy prawdziym, ale wejść tam się mi nie udało. Cóż, zapewne nie prędko tam wrócę...
Tarnum_IJB
12. RE: Do poprawy...
2006-03-04 18:06:13
http://jaskinia.celestialheavens.com/osada/ Wchodziłeś przez ten link?
Sevorn
13. RE: Do poprawy...
2006-03-04 18:09:02
@Gren: Z ogniskiem już wszystko w porządku. Rano były pewne problemu, ale Gnom sobie z nimi dosyć szybko poradził. Zapraszamy do korzystania o [url=http://jaskinia.celestialheavens.com/osada/]TU[/url] @Mornay ~Mornay napisał/a: > caly dzial might and magic jest do poprawy (np brak polskich liter, byki , dziwne znaczki) :szok2: > to znaczy Crusaders [Przeniesione z założonego tematu "Poprawki". Temat usunięty] Proszę nie dublować tematów ! Co do polskich liter, skoro tak o nie walczysz może zaczniesz używać sam w swoich postach? Pozdrawiam,
Tajemniczy_Pedro
14. RE: Do poprawy...
2006-03-04 19:20:57
Taki komunikat wywaliło przed chwila przy próbie wejścia na ognisko: Notice: Use of undefined constant DB_CHAT - assumed 'DB_CHAT' in /home/celestia/public_html/jaskinia/osada/classes/class.chat.php on line 133 Warning: pg_query(): Query failed: ERROR: relation "db_chat" does not exist in /home/celestia/public_html/jaskinia/jb_core/include/class.sql.php on line 77 SELECT id FROM DB_CHAT WHERE usernick = 'Pedro'
Crazy_IJB
15. RE: Do poprawy...
2006-03-04 19:46:05
Prawdopodobnie błąd zlokalizowany i poprawiony, jeśli nadal by coś takiego się pojawiało, daj znać.
^MiB
16. RE: Do poprawy...
2006-03-05 20:15:15
Dawno tu nie zaglądałem, więc trochę tych problemów jest, ale do rzeczy: @Eru: jeden banner musimy mieć, ze względu na konto na 3it.pl, drugi, ze względu na konto na CH - ani jeden, ani drugi usunięte być nie może. Jak znajdę chwilę (a to nie prędko nastąpi), to jakoś poprawię kolorystykę tego Google`owego bannerka (a może ktoś się tym chce zająć?) @Tajemniczy_Pedro: wyśrodkowanie w pionie to nie taka prosta sprawa i niech jest, jak jest. @sharky86: nad H3 trwają prace - poszukaj po forum, to wsio będziesz wiedział. Krypta od jakiegoś czasu działa - mapki można podesłać. @mornay: mając do wyboru napisanie wyszukiwarki, bez której da się przeżyć, a napisanie np.: rejestracji, wybieram to drugie. A co do działu CoMM - w zasadzie jest to kwestia poprostu poprawienia tych "kilku" liter - chętny? @Vandergahast & others: poprawa listy mieszkańców in progress ;) Zdravim MiB
^Morgraf
17. RE: Do poprawy...
2006-03-05 21:43:16
W Osadzie brakuje przewijania do kolejnych stron z opowiadaniami. Nie ma opowiadania Mirabelki „Cienie z przeszłości”, znaczy nazwa jest ale link jest pusty.
^.Wiedzminka
18. RE: Do poprawy...
2006-03-06 13:36:13
AFAIK, Mirabellka nie wyraziła zgody na publikację jej opowiadań. No ale czemu jest link?
Crazy_IJB
19. RE: Do poprawy...
2006-03-06 15:25:48
@Hexe Racja. I takoż też opowiadania Śliffki zostały ukryte - są niewidoczne dla wszystkich. Zapomniałem zrobić to wcześniej, a powinienem, zgodnie ze Śliffki życzeniem.
^Eru
20. RE: Do poprawy...
2006-03-08 15:36:35
@MiB mnie w zasadzie chodziło o baner google bo do 3ita i innych normalnych banerów sie już przyzwyczaiłem, chodziło mi jednyni czy nie mógłbybyc tam jakiś takie coś normalnego... zresztą niewazne i jeszcze jedna taka tyci-tycia, nic nie znacząca sprawa: na heroes.net.pl jak i na jaskinia.ch.com na dole są prawa autorskie razem z latami... i na heroes.net.pl jest jako rok końcowy 2005, a na ch 2004(dość dziwne, jako że ch jest nowsze...). Czy przypadkiem nie powinno byc 2006?