Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Chat z MuadDibem

Ostatnia wiadomość w wątku: 2005-11-09 14:15:22 napisana przez ^val-gaav
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 59 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 ]
^vinius
1. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 11:12:53
a ja sie nie moge doczekać, kiedy wreszcie ujawnią zamki. niepewność co do barbarzyńców mnie zjada.
^MiB
2. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 11:18:18
Nowego zamku możemy się spodziewać TUŻ przed startem bety, so - EOT. Zdravim MiB
SirLuq
3. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 11:35:04
na 100% nowy zamek bedzie pokazany tuz przed startem bety :) juz sie nie moge doczekac :pff4:
^Puzon_351
4. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 11:35:19
uuu troche mnie nie bylo i musialem sie naczytac :P Moim zdaniem zamki tak jak tu kazdy mowi beda przed betami:) a co do tytanow to tak hmmmm. moim zdaniem powinni sie wzrowac na tym z 3 tyle ze go bardziej umiesnic :) powiem rowniz ze tytan z 4 tez mi sie podobal tyko brakowalo zbroi no coz coz ... zoabczymy:) a co do krasnoludow to moim zdaniem najlepeij pasuja do ramraptu :) ---- Edited by MiB ---- Nie wstawiam ort`ów, bo musiałbym zmienić 2/3 treści. Jeszcze jeden taki post [ bez PLek, z ilością literówek przekraczającą wszystkie normy ] i leci z forum z miejsca! Zdravim MiB
^Puzon_351
5. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 14:07:42
No dobra spokojnie :)
^val-gaav
6. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 14:11:47
^vinius napisał/a: > nie chodzi o stanie ze > słownikiem, ale wrzuć posta na Worda - Może lepiej do Open office hę ? ... Jest darmowy :) ... Nie propagujmy piractwa, a na worda mało kogo stać ... A co do ortów ... Problem zniknie (zmniejszy się ) gdy jaskinia wstanie , gdyż wiele osób które tu na tymczasowym ma konta tam ich już nie ma ...
^MiB
7. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 14:54:58
@Haku: takie texty sobie do kieszeni schowaj, póki ja trzymam palec nad klawiszem "del". To jest TYMCZASOWE FORUM IJB i obowiązują tu takie same reguł jak w samym IJB. Niestety - tutaj nie mamy do dyspozycji taga [ort], więc pozostaje tylko brutalne kasowanie. Co do sprawdznia poprawności: wystarczy google.pl - podaje poprawną formę wyrazu, który podamy do wyszukiwania - szybko, sprawnie i bezboleśnie. Pozatym - nie mam tu na myśli pedantycznego przestrzegania ostografii i gramatyki, i robienie z IJB przyczółku prof. Miodka. Jednak posty powinny być zrozumiałe i nie razić w oczy błędami - ten post bynajmniej taki nie był [ i nie jest to jedyna tego typu wypowiedź, ale cóż - prawo nie działa wstecz ]. EOT, wracamy do meritum. Zdravim MiB
^Puzon_351
8. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 15:05:38
No ja rozumiem tylko jak szybko piszę to jest mi trudno się skupić na ortografii:) ale dzięki za zwrócenie mi uwagi, teraz bedę pisał uważniej :P hehe
~Aha12345
9. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 15:10:11
ważna jest treść a nie forma każdy chyba umie soie poprzestawiać literki żeby mu pasowało nikt nie jest ułomny chyba....a co do zamków może jeszcze pokaża jakiś filmik z innymi jednostkami :P
^vinius
10. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 15:27:41
a dlaczego mój post został skasowany?
^Puzon_351
11. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 16:48:01
Dobra nie chce sie podlizywać :P , ale oni są tu gospodarzami i trzeba ich słuchać :) hehe
Crazy_IJB
12. RE: Chat z MuadDibem
2005-09-17 17:13:45
Jako administrator forum: Moderator ma zawsze racje. MiB jest moderatorem na tym forum. Co z tego wynika? MiB ma zawsze racje. Owszem, treść postu jest ważna - ale jego forma tak samo. Co nam po postach, których nie da się przeczytać? Mnie osobiście odpycha widok takich postów. W ostateczności, jeden czy dwa orty w dłuższym poście można darować - ale nie niedbałość w postaci braku polskich ogonków, braku czy poprzestawianiu liter w słowie. Jeżeli ktoś ma inne zdanie - Jaskinia nie jest dla niego. Na tym forum obowiązują takie same zasady jak w Imperium! I jeżeli to się komuś nie podoba - proszę się do mnie zgłosić, w każdej chwili konto mogę usunąć. Zapewniam wszystkich, że pisanie zgodnie z zasadami języka polskiego to nic trudnego - sam wstępując do Jaskini robiłem masę błędów. Ale naprawdę, wystarczy tylko przyłożyć się do pisanego postu - i wszystko wygląda ładnie. Jako osoba prywatna i Jaskiniowiec z pewnym starzem: MiB ma całkowitą rację. Bo to jest nadal Imperium, mimo że tymczasowe. Jeżeli ktoś ma coś przeciwko - niech zgłosi się na priva. Tutaj dyskusję uznaję za zakończoną a wszystkie następne posty sprzeciwu polecą. Wszystkie. W Jaskini nie ma demokracji. ---- Edited by MiB ---- Dalsze posty o demokracji poleciały - nie wiązały się z tematem. Zdravim MiB
krzys9
13. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-06 09:39:50
Co znaczy MuadDib?
Tarnum_IJB
14. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-06 09:46:40
O Mahadeva... Zróbcie coś z tym gościem bo mnie krew zaleje!
^Acid_Dragon
15. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-06 12:22:17
na tym forum jest coś takiego jak 'system ostrzeżeń' mierzony w procentach - 100% oznacza blokadę użytkownika. Co prawda sensu w tym niewiele, skoro do forum może mieć dostęp każdy i na milion sposobów, ale hej - spróbować można wszystkiego :P. Niniejszym, korzystając z uprawnień moderatora i mocy nadanej mi przez Starożytnych Antagarichu, ogłaszam, że użytkownik o imieniu [b]krzys9[/b] dostaje 50-procentowe ostrzeżenie za - powtarzanie postów o tej samej treści - pisanie postów nic nie wnoszących do dyskusji zawierających z reguły kilka słów - zdawanie pytań, na które odpowiedź jest ogólnodostępna na każdej stronie o HoMM lub w dokumentacjach do gier/patchów. - za ogólny całokształt też.
Tusiu
16. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-06 20:06:34
Mysle, ze Krzys to ktorys z moderatorow albo zasluzonych "jaskiniowcow", ktory na celu ma prowokacje do roznych dysput :)
~Minikas
17. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-08 14:16:47
Krzys9 chciał by wiedzieć jak się poprawić żeby nie miał ostrzeżenia.Powiedzcie mu jak ma się poprawić.:zmiesz3:
^Acid_Dragon
18. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-09 13:03:58
Na początek dobrym pomysłem byłoby nie pisanie postów jako ktoś inny, ukrywając się pod innym nickiem drogi krzysiu (dodatkowe 10% ostrzeżenia), a dalsze szczegóły masz w ostrzeżeniu jakie dostałeś na podany przez ciebie w profilu adres e-mail.
^val-gaav
19. RE: Chat z MuadDibem
2005-11-09 14:15:22
Jako , że pełno tu offtopiców to temat zamykam ... Poza tym chat z MuadDibem był już dość dawno a na nowy się nie zanosi , dlatego też topic ten nie ma sensu .