Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes III - Zaścianek weteranów » Tymczasowe / Stare FORUM

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-31 11:14:35 napisana przez Aldvyn
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 3 wiadomości na 1 stronie
Aldvyn
1. Tymczasowe / Stare FORUM
2006-05-28 21:11:45
Jest tak. Byłem tu kiedyś zarejestrowany, przed krachem czy co tam padło, ten sam nick. No ale jak nie było jaskini to wiadomo pozapominało się haseł. Teraz się zarejestrowałem tu na tymczasowym. Ten sam nick wiadomo. Ale jak ruszyło stare forum z powrotem to widzę że jestem wśród użytkowników. Ono za Boga nie mogę sobie przypomnieć haseł itd. Konto rejestrowałem na maila innego - starego: ww24@wp.pl. Toteż bardzo proszę admina forum czy innego upoważnionego o przypomnienie mi hasła do starego forum, bo nie mogłem znaleźć opcji na przypomnienie hasła. Dzięki z góry.
Nami_IJB
2. RE: Tymczasowe / Stare FORUM
2006-05-30 16:32:21
Jeśli długo się nie logowałeś jak Imperium było w pełni sprawne, Twoje konto mogło zostać skasowane. Sądzę, że w tym momencie nie ma opcji przypomnienia hasła. Radzę lepiej złożyć nowe podanie do rozpatrzenia przez Pretorian.
Aldvyn
3. RE: Tymczasowe / Stare FORUM
2006-05-31 11:14:35
Dzięki że ktoś w końcu odpowiedział :) no dobra złożę nowe podanie - nawet nie wiem gdzie teraz - szukałem tej opcji i ni w ząb nie mogę. druga sprawa, że widnieję wśród mieszkańców i pewnie nie mógłbym się zalogować pod tym samym nickiem bo takiż juz istnieje. może jakiś konkretny mail do kogoś z góry? też takowy ciezko znaleźć...