Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Imperium znów działa!

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-06-01 23:37:51 napisana przez X-OE
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 10 wiadomości na 1 stronie
Aryene
1. Imperium znów działa!
2006-05-27 17:35:14
[przede wszystkim dla tych co na główną nie zaglądają :P ] Szczęśliwy to dzień dla tych, którym tęskno było do starego Imperium, które przed dziewięcioma miesiącami znikło, aż do dziś dnia. Oto dzięki staraniom MiBa, postawiony został kolejny krok ku przywróceniu dawnej świetności Jaskini Behemota. Więcej szczegółów tej nowiny każdy żądny informacji znajdzie już na miejscu. Niestety i smutną wieścią się trzeba podzielić. Otóż na razie nie ma możliwości, by osoby nowe, które nigdy nie były zarejestrowane na dawnym forum mogły się wypowiedzieć na nowym. Z tego też powodu forum tymczasowe (tematy o HoMM) nie zostanie dziś zamknięte, prosimy jednak, by dyskusje prowadzić już na nowym forum oraz zapoznać się z różnicami w działaniu: http://jaskinia.celestialheavens.com/imperium/post/4#4 Pozdrawiam :)
^Puzon_351
2. RE: Imperium znów działa!
2006-05-27 21:18:13
Świetnie! ;) Mimo, że nie bedę mógł uczestniczyć w dyskusjach to sie ciesze. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie będzie można sie zarejestrować na imperium. Na pewno będe czytał wszystkie posty jakie tam sie pojawią, a w najlbiższej przyszłości pisał;) Prosze! Postarajcie sie uruchomić to szybko! yyy...Nie wiem czy każdy tak ma, ale...nie moge odczytać żadnego posta na imperium...czy tylko ja jestem wyjątkiem?
lukbastion
3. RE: Imperium znów działa!
2006-05-29 08:46:54
Dobrze gdy Imperium działa :rad1: :rad1: :rad1:.Żywie tylko skromną nadzieję, że Jaskinia nie zapomni o osobach, które z wielką chęcią zasiliły by jej szeregi. Cierpliwie czekam może już w krutce. :rad1: :rad1: :rad1:
Kaktus82
4. RE: Imperium znów działa!
2006-05-29 14:12:10
a dlaczego na tym nowym forum sa takie malutkie literki?,wogole tam sie rozczytac nie moge :(
Aryene
5. RE: Imperium znów działa!
2006-05-29 14:59:09
Powiększ sobie w przeglądarce :) U większości są duże, nie wiem, może to być kwestia rozdzielczości i/lub przeglądarki, ale jedno kliknięcie powinno załatwić sprawę.
^MiB
6. RE: Imperium znów działa!
2006-05-30 11:38:14
Rejestracja otwarta - szczegóły na głównej stronie Jaskinii.
^Acid_Dragon
7. RE: Imperium znów działa!
2006-05-31 20:21:57
Wykorzystując ten temat chciałbym oznajmić, że w związku z ponownym otwarciem IJB i mam nadzieję, że bliskim zamknięciem forum tymczasowego, REZYGNUJĘ z fukcji moderatora tutejszych stolików HoMM-MM i zwyczajnie przestaję tu zaglądać :). Przy okazji chciałbym podziękować Crazy'emu, że w sytuacji dla Jaskini krytycznej tak długo potrafił zajmować się tymże właśnie forum, które, choć na wiele sposób ograniczone, było bardziej niż niezbędne. Do zobaczenia w IJB! (tudzież na pewnym Smoczym Forum, jeśli komuś szczególnie zależałoby na kontakcie ze mną ;)
X-OE
8. RE: Imperium znów działa!
2006-05-31 23:11:45
Zarejestrowalem sie, aktywowalem, zmienilem sobie haslo ...i juz maila zwrotnego nie uswiadczylem. Cos nie tak moze zrobilem ? ;) A moze da rade moj stary (nick) wskrzesic ? (Bylo, nie bylo wsrod top 20 wet'ów figuruje ;))
~Ar_unlogged
9. RE: Imperium znów działa!
2006-06-01 23:25:46
Stare nicki powinny działać, zdecydowanie :) Ale ja nie techniczna, nie znam się.
X-OE
10. RE: Imperium znów działa!
2006-06-01 23:37:51
W tej chwili wyglada to tak, ze w ogole nie moge sie logowac. Nic dziwnego, po zmianie hasla w profilu konto zostaje tymczasowo zablokowane, instrukcja z linkiem ponownej aktywacji wysylana jest mailem zwrotnym (a ten nigdy sie nie zjawil) :( Poczekam az mi sie IP zmieni :D Ze starym kontem juz pewnie "after birds" (bo i mail dawno nieaktualny, i haslo poszlo w niepamiec).