Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » problem z misją 5 w kampanii queen

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-29 14:11:44 napisana przez ~blee234.
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 18 wiadomości na 1 stronie
~czotzor
1. problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-24 12:03:12
no więc zdobywam to miasto w ciągu tygodnia tak jak należy ale potem i tak po upływie tyg. przegrywam misję. czy to jakiś bug czy jeszcze cos musze zrobić, wybudowac...
maroflo
2. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-24 12:33:06
Jutro tam dojde to Ci dam znać - jaks obie poradze - hehehe
~ziutka2
3. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-24 13:14:33
~czotzor napisał/a: > no więc zdobywam to miasto w ciągu tygodnia tak > jak należy ale potem i tak po upływie tyg. > przegrywam misję. czy to jakiś bug czy jeszcze > cos musze zrobić, wybudowac... a wyratowales Izabell z wiezienia?-tez w ciagu tygodnia
~czotzor
4. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-24 13:16:41
~ziutka2 napisał/a: > a wyratowales Izabell z wiezienia?-tez w ciagu > tygodnia no właśnie nie. gdzie jest to wiezięnie?? myślałem, że to w mieście
Tarnum_IJB
5. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-24 14:11:45
Na prawo od miasta. Ciężko przeoczyć...
~czotzor
6. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-25 13:43:08
no dobra z więzieniem sobie poradziłem ale co dalej? gdzie mam szukać tego artefaktu bo przekopałem wokoło obeliska i nic nie znalazłem
Tarnum_IJB
7. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-25 14:05:00
W podziemiach? Nawet na filmiku pokazują zejście -.-
Kaktus82
8. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-26 09:21:14
~czotzor napisał/a: > no dobra z więzieniem sobie poradziłem ale co > dalej? gdzie mam szukać tego artefaktu bo > przekopałem wokoło obeliska i nic nie znalazłem Musisz odryc trzy obeliski i zobaczyc gdzie jest zakopany,to oczywiste hyhy.A tak na powaznie to jak masz miasto to z prawej strony niedaleko jest pole(farma) i budynek gdzie mozna wykupywac co tydzien.Miedzy nimi jest lezy taki spory kamien,nad kamieniem leciutko z lewej strony zakopany jest GRall. Ale i tak polecam odryc obeliski wszystkie. Ps.Zobaczysz jak dojdziesz do konc misji do dwoch bram to sie lekko zdziwisz,fajna mapka. pozdrawiam :rad2:
~m_boro
9. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-26 18:04:02
Kaktus82 napisał/a: > ~czotzor napisał/a: > > no dobra z więzieniem sobie poradziłem ale co > > dalej? gdzie mam szukać tego artefaktu bo > > przekopałem wokoło obeliska i nic nie znalazłem > > Musisz odryc trzy obeliski i zobaczyc gdzie jest > zakopany,to oczywiste hyhy.A tak na powaznie to > jak masz miasto to z prawej strony niedaleko jest > pole(farma) i budynek gdzie mozna wykupywac co > tydzien.Miedzy nimi jest lezy taki spory > kamien,nad kamieniem leciutko z lewej strony > zakopany jest GRall. > Ale i tak polecam odryc obeliski wszystkie. > > Ps.Zobaczysz jak dojdziesz do konc misji do dwoch > bram to sie lekko zdziwisz,fajna mapka. > pozdrawiam :rad2: Ja sie zdziwiłem jak dotarłem do dwóch bram, bo nie wiem co tam zrobic. Mam grala, odkryłem całą mape(podziemia też). Bitwe w jednej bramie zwycieżyłem, ale w drugiej na chiny nie moge. Nie wiem co tam zrobic jednym i drugim bohaterem przegrywam i mam przegraną misje. A tak przy okazji to ja mialem gralla gdzie indziej zakopanego.
~Jezebeth
10. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-26 18:09:35
A przeszłeś przez tą bramę na południu :rad1:
~m_boro
11. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-26 20:07:46
Jeżeli Cie dobrze rozumiem to przeszedłem. Są tam dwa tzw. garrison. Jednego pokonalem i przeszedlem go nawet dwoma herosami. A drugi który prowadzi do zamku wroga jest nie do pokonania :/ i nie wiem co jest grane :szok2:
~Jointer
12. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-27 08:57:41
Nie musisz atakować garnizonu przez, który można dostać się do zamku inferno, wystarczy, że Godriciem(nie Isabel), przekroczysz ten garnizon w prawym dolnym rogu mapy, wtedy on zniknie i powinien pojawić się filmik (cutscene).
~m_boro
13. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-27 09:23:07
Godricem przechodze ten garnizon i nic, ale chyba wiem co zrobilem źle. Mianowiece rozwalalem przeciwników zanim doszli do mojego zamku i w nim nie walczyłem, bo w mission objective mam nie zaznaczone HOLD DUNMOOR AGAINST ENEMY ATTACKS. Jeżeli się myle niech mnie ktos poprawi, bo niechce mi sie przechidzć tej misji jeszcze raz
^zuber
14. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-27 13:40:13
ja niestety nie kumam. Na początku wygrać z tym demonem co przetrzymuje Izabele...ale co mam zrobić dalej? co to są obeliska?
~Jointer
15. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-27 17:08:42
Sorry ale zadam ci głupie pytanie wybudowałeś gralla w mieście czy tylko masz go w sakwie bohatera, poza tym ile odparłeś ataków na miasto, ja na normal miałem około 5, dopiero potem miałem to zadanie z przekroczeniem garnizonu, i wcale nie musisz się bronić w mieście, ja broniłem się w mieście tylko przy dwóch atakach potem, już na neutralnym terenie i zadanie mi zaliczyło.
~m_boro
16. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-27 17:35:30
Grala oczywiscie mam juz wybudowanego w mieście. A z atakami jest tak ze moje miasto nie atakowali ani razu. Wogole to zabilem moze z 4 herosow wroga. Nie miałem żadnej walki w mieście więc może o to chodzi
Kaktus82
17. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-29 14:04:10
~m_boro napisał/a: > Godricem przechodze ten garnizon i nic, ale chyba > wiem co zrobilem źle. Mianowiece rozwalalem > przeciwników zanim doszli do mojego zamku i w nim > nie walczyłem, bo w mission objective mam nie > zaznaczone HOLD DUNMOOR AGAINST ENEMY ATTACKS. > Jeżeli się myle niech mnie ktos poprawi, bo > niechce mi sie przechidzć tej misji jeszcze raz Gdy przejdziesz przez ten poludniowy garnizon Gotrickiem to idz nim konkretnie po tej krotkiej sciezce (gdy wyjdziesz prawie za mapke,albo staniesz naprawde na jej prawej krawedzi wlaczy sie filmik). Nie wiem ak to ma sie do tego ze nie masz odpartych atakow,bo ja w momencie forsowania garnizonu wszystko mialem zrobione.
~blee234.
18. RE: problem z misją 5 w kampanii queen
2006-05-29 14:11:44
Ej juz uwolnilem Izabele i opanowałem zamek znalazłem grala i te obeliski,no i mam taki problem podhodze z wojskiem do agrela i nic.