Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Nastepny bug w kampanii- The Invasion

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-25 19:26:35 napisana przez ~Rybaq
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 4 wiadomości na 1 stronie
^Aniki
1. Nastepny bug w kampanii- The Invasion
2006-05-19 16:30:37
Bug polega na tym,ze w zadaniach tej misji mamy punkt - rekrutoj 20 koscistych smokow , niestety to jest niemozliwe do wykonania , czy mamy 20 rowno czy 21,60 albo 80 to nie ma znaczenia ,bo dalej nie wypelnilismy zadania (nie mozemy kontynuowac).Jakies pomysly ?
~Morrr
2. RE: Nastepny bug w kampanii- The Invasion
2006-05-20 01:22:07
Hmm u mnie to normalnie zadzialalo.. mialem ok 50smokow ze soba jak dostalem tego subq i od razu zaliczylo, tak samo jak z 1k szkieletow. Btw. Konwertowanie zamkow tez u mnie normalnie dzialalo, wchodzilem do zamku po zdobyciu i wyskakiwalo okienko z pyt, czy chce przeklnac miasto koszt 10k.
^Aniki
3. RE: Nastepny bug w kampanii- The Invasion
2006-05-20 02:53:40
U mnie w zasadzie z przejmowaniem zamkow tez poszlo bez problemu tylko trzeba bylo wiedziec jak to zrobic ;] szukalem jakiegos przycisku w miescie a pozniej czaru przed zamkiem :P , 1000 szkieletow poszedl rownie bezproblemowo natomiast z tymi smokami to nie tylko ja mam problem,znajomi uzbierali po 80 smokow (gdy 20 jest wymagane)i tez nic.... mi sie udalo 60 i pozniej mnie krew zalala jak sie okazalo,ze nic z tego
~Rybaq
4. RE: Nastepny bug w kampanii- The Invasion
2006-05-25 19:26:35
hmm... mozna wiedziec o co chodzi w ogole? przeszedlem cala kampanie nekromanty i jakos nie spotkalem misji w ktorej mialbym konwertowac zamki na inne czy mialbym uzbierac jakas tam ilosc jednostek... chociaz fakt faktem jest ze w tej kapmanii wystepuje misja o tytule "Invasion" ~~ ale ja ją ukonczylem bardzo szybko, wiec moze ominelo mnie cos... bylbym wdzieczny jakby ktos sie wytlumaczyl :P anyway H5 naprawde mi sie podobaja :) duzo osob narzeka ale moim zdaniem to tylko poczatkowe zle zdanie ktore z czasem minie, nad H3 spedzilem chyba polowe swego zycia i wcale po parudziesieciu godzinkach nad H5 nie jestem nowa odslona hirołsów zawiedziony, a nawet wrecz przeciwinie :) nie ma zbyt wielu niepotrzebnych bajerow rodem z H4, wszystko jest przejsrzyste a gra mimo to zachowuje swoj klimat i fakt iz trzeba odpowiednich umiejetnosci zeby sobie poradzic z co trudniejszymi misjami :)