Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-29 14:47:52 napisana przez Kaktus82
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 33 wiadomości na 2 stronach [ <<< 1 2 ]
~Tristan-
1. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 06:52:22
~Morrr napisał/a: > Val-gaav piszac garnizony masz na mysli > wolnostojace grupy mobow? Bo jezeli nie to, tam > jest subq na ominiecie tych garnizonow ( > odblokowanie portalu/drogi do ost miasta ) o ile > dobrze pamietam. I tu mam ogromną prosbe do Ciebie. Tez wydawało mi sie że istnieje mozliwosc dotarcia do zamku inną drogą ale broni ją border key guard. Mógłbys troche opisac tego questa?Ilenalezy border key znalezc?(znalazłemjedenaleinnego koloru) i gdzie się znajdują :rad1: Z góry dzięki :rad2:
~Tristan-
2. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 06:54:45
Ahhh przepraszam zacytowałem nie tą wiadomosc co chciałem. Chodziło mi oczywiscie o post Morra i do niego tyczy się to pytanie.
^Pirvian
3. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 08:51:08
Wlepcie tu screeny mapki z misji 4.Gdzie sa zamki i wogole;]Najlepiej solucja.Moze napiszemy do uvi albo nivala o solucje do kampanii:D.Kto sie podejmie??Ja moge napisac solucje do misji 3;]
~vinius-chwilowo
4. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 09:45:46
>>>2006-05-19 21:03:00 | URL: # Hehe od 5 dni gram ta misje. od 5 dni? czy właśnie sie przyznałeś do nielegalnego posiadania, gdyż pierwsze pre-ordery otrzymano 15 maja, a Ty otrzymałeś 14. cóż za dziwny zbieg okoliczności? czyż się mylę? jezeli tak -to przepraszam. ale ciekawy zbieg okoliczności, prawda? [b]// Vinius, daruj sobie. Offtopic na priv. - Tarnum[/b]
~Jezebeth
5. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 11:46:24
Solucja do 3 misji inferno (niestety po angielsku) Ignore your inferno town, just build city hall upgrades for money and market+resource silo. Defeat gilraen (1st encounter),cross the border guard and take immediatly the 1st sylvan town (your initial forces are enough)nthe ore mine and the woodmill. in this town build market,resource silo, city hall upgrades, hunter dwelling, druid dwelling. While doing that take the gold mine and sulfur mine at the east, once again your starting troops are enough,make good use of gating. By the end of week 1 you have at least the hunter dwelling. Week 2: wait for the druid dwelling, buy every troops, take the gold mine west and crystal mine northwest near your castle. Wait week 3, buy every troops, an ammo cart and go northwest of the crystal mine, defeat the earth elementals, rush northwest to the 2nd sylvan town. On the way you may encounter an elven hero, you have enough troops to win, take the town. From there it becomes easy, your new town can upgrade is fort up to castle, you have plenty of mines arounf you and 3/4 of the town are already built (even had the dragon dwelling). Gilraen will soon show up and take your first sylvan town (so dont waste money on it, just buy all troops when he comes, he won't have them). wait in your new town, upgrade what was not done,gilrean will stay for a while in the south. when he will come to you you'll have a force equivalent to his, wait him in your castle's walls. once defeated you won't see him again, go northeast, then south and kill the druids to stop the sylvan neutrals spawning.go east, take the 3rd sylvan town. the computer will only have your former 1st sylvan town, he won't be able to resist. don't worry about the inferno town, the comp never goes beyond the border guard Numer z garnizonem inferno nie zawsze wychodzi bo ilość i jakość jednostek jest różna dla każdej nowej gry (jak ja grałem to miałem tylko 1 diabła/ tydzien więc w sumie się nie opłacało mi się)
^Pirvian
6. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 13:58:30
Nie wiem czy od 5 dni gralem ta misje.Wiem ze dlugo.Pare dni nie wiem ile.Ale juz nie wracam do tego.A jesli chodzi o nielegalna wersje to i tak 90% ludzi z forum tego i ubi ma pirata.
^vinius
7. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 15:02:37
wybacz, Tarnum. nie mogłem się powstrzymać. co z tego, że 90% ma pirata? wszyscy kradna samochody, to ja tez ukradnę? ale koniec tematu.
^Pirvian
8. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-20 15:18:53
Ja do tego nic nie mam.Jakbym wydawal program lub gre to bym mial.Kazdego wybor czy ma pirata czy oryginalny software.Ja nie mam kasy i dlatego mam pirata. [b]// Koniec tematu. Nie interesuje nas to. Dalszy offtopic będzie wycinany - Tarnum[/b]
maroflo
9. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-24 12:21:08
Nie da rady. Też próbowałem.
~shept
10. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-24 15:00:55
ja mam takie pytanie na jakim wy poziomie gracie te misję, że mówicie: jest prosta i przeszedłem ją za 1 razem... jakoś mi to śmierdzi jak gram na heroic nie ma bata nie da się przejść tej misji za 1 razem bez zorintowania się jak jest mapa zbudowana - czyli restartowania i zapisywanie wielkrotnie
Tarnum_IJB
11. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-24 15:15:27
Na normal przechodzisz bez problemu.
~shept
12. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-24 16:59:46
okay, z tym zgodze się, ale dla mnie szczerze :pff4: gra traci smaczek gdy się gra na normal...ale to oczywiście moje osobiste uczucie... no ofence
Kaktus82
13. RE: Jak przejsc 3 misje w kampanii inferno??
2006-05-29 14:47:52
Ja w tej misji postawilem na Sylvan.Odrazu zajalem srodkowy,dolny zamek na mapce i zaczalem go rozbudowywac.Po jakims czasie mialem tez dwa pozostale zamki po lewej iprawej stronie mapki,a wiec razem trzy zamki Sylvan.Nawwet klucza do Diablow Inferno nie szukalem.Zebralem moja ekipe z 3 zamkow i garnizony byly jush tylko drobnostka. Duzym minusem takiej taktyki jest fakt ze jednostki w inferno z innego zamku same maleja. ps.Zamiast przez garnizony mozna dojsc do ostatniego zamku takze przez podziemia,walczac ze smokami cienia (podrzadna misja w tej planszy). Jak bym mial isc kolejny raz to misje to tez bym szedl Sylvan'em,bo trzy zamki to nie jeden :D