Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » WoG - Kaplica Bogów » Problemy z wog'iem

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-08 20:19:25 napisana przez ^Acid_Dragon
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 2 wiadomości na 1 stronie
~DomirOx
1. Problemy z wog'iem
2006-05-08 01:29:19
Mam zainstalowanego Heroesa 3 RoE, AB, SoD i wog'a 3.58F z czcionkami polskimi i spolszeniem! I teraz pojawią sie problemy: 1. Jezeli chodzi o upgrate jednostek np ulepszonych elfow 3 poziomu z bastionu na te "strzelajace centaury" to wszystko pieknie gra, ulepszaja sie, ale jezeli chodzi o inne jednostki z innych zamkow ktorym mozna zrobic upgrate to nie da sie. Tylko istnieje taka mozliwosc w bastionie i tylko elfow:( i co z tym zrobic? 2. Druga sprawa to jak biore umiejetnosc Artylerie"ta zwogifokiwana"(artyleria I,artyleria II, artyleria III - bodajze tak to jest, udostepnia sie to w opcjach woga) to przy uzyciu w czasie walki wystepuje mi blad i gra sie sama zamyka:/ nie wiem co z tym zrobic, jak to naprawic?? Prosze pomozcie. Moze mam cos jeszcze doinstalowac, jakis patch albo cos w tym stylu?
^Acid_Dragon
2. RE: Problemy z wog'iem
2006-05-08 20:19:25
1. ulepszenia są dostępne w forcie na wzgórzu. aby były dostępne i w zamkach, włącz 'uniwersalne ulepszenia', które sprawiają, że można ulepszać w miastach wszystkie jednostki danego poziomu (o ile ma się wybudowane odpowiednie siedlisko) bez względu na ich typ...... ALBO możesz też zainstalować patch 'Nowe Ulepszenia', który ideę drugiego ulepszania jednostek rozbudowuje, balansuje i nieco urozmaica. 2. Zapewne chodzi ci o ulepszone machiny wojenne. Nie wiem, w czym problem (teoretycznie powinno działać), ale zdecydowanie NIE zaleca się włączania wszystkich trzech opcji naraz. Wybierz jedną.