Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes IV - Sala Strategów » czemu ostatnia kampania w H IV the gathering storm nie chce sie odblokowac?pomocy :):/

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-26 19:47:55 napisana przez Goffyo
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 5 wiadomości na 1 stronie
Goffyo
1. czemu ostatnia kampania w H IV the gathering storm nie chce sie odblokowac?pomocy :):/
2006-05-02 22:16:24
ludzie sluchajcie mam problem przeszedlem wszystkie kampania heroesa IV i dodatku the gathering storm ale w dodatku nie chce mi sie mimo to odblkowac ostatnia kampania:/ nie iwem dlaczego:| gry sa oryginalen jakby co . niewiem moze musze dokupic drugi dodatek i jego tez przejsc? no naprawde nie wiem:/ prosze o pomoc tych ktorzy wiedz o co chodzi i moga mi pomoc :)z gory dzieki:) czekam:)
Goffyo
2. RE: czemu ostatnia kampania w H IV the gathering storm nie chce sie odblokowac?pomocy :):/
2006-05-05 22:51:54
ej no kochani nikt nie wie co mam zrobic? no prosze Was pomozcie mi :D:) nikt nie mial takiego przypadku ?
~Gren
3. RE: czemu ostatnia kampania w H IV the gathering storm nie chce sie odblokowac?pomocy :):/
2006-05-06 13:55:24
Może rozwiązaniem jest sposób sejwowania?
^Acid_Dragon
4. RE: czemu ostatnia kampania w H IV the gathering storm nie chce sie odblokowac?pomocy :):/
2006-05-07 14:43:32
właściwie, to o ile dobrze kojarzę, to standardowy błąd pierwszej wersji dodatku. Został naprawiony z pierwszym(?) oficjalnym patchem. Poszukaj (np na stronach ubisoftu), ściągnij i zainstaluj oficjalne patche do H4 GS i powinno być OK.
Goffyo
5. RE: czemu ostatnia kampania w H IV the gathering storm nie chce sie odblokowac?pomocy :):/
2006-05-26 19:47:55
dzieki wielkie Acid Dragon:) oby to bylo to,mama taka nadzieje:D jeszcze raz serdeczne dzieki:)