Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Spotkania w prawdziwym świecie... » ConStar :: 28.04-01.05 :: Kraków

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-04-17 23:18:34 napisana przez ^Irvin
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 1 wiadomość na 1 stronie
^Irvin
1. ConStar :: 28.04-01.05 :: Kraków
2006-04-17 23:18:34
Witam wszystkich :) Kto mnie pamięta to pamięta, kto nie to trudno ;) Jako że ostatnio zdarza mi się odświeżać stare znajomości etc. Postanowiłem poinformować o dość ciekawej możliwości spędzenia kwietniowo/majowego weekendu. Co to ConStar, możecie sobie dokładnie zobaczyć [url=http://constar.polter.pl/]tutaj[/url]. Krótko mówiąc, jest to konwent organizowany przez dwie bardzo dobre ekipy krakowskich rpgowców, fanów fantastyki itd. a mianowicie grupę 'Quest' (odpowiedzialną za 3 edycje ConQuestu - jednego z najlepszych konwentów fantasy w Polsce) oraz grupę 'Twój Stary' (o nich pierwszy raz słyszałem, zanim nie zerknęłem na skład ;) - kto bywał na konwentach na południu Polski no i na PolConie powinien sporą część znać, ja osobiście pamiętam z prelekcji na genialnym Imladrisie). Pełnego programu na stronie jeszcze nie ma, ale z tego co już teraz widzę, nie będzie to jakaś kolejna (coraz marniejsza) inkarnacja Krakonu - czytać zapowiada się świetny konwent (chyba pierwszy na jakim będę, który ma mieć profesjonalną ochronę i 100% prohibicję na terenie imprezy - czyli można się nawet czasami przespać i nikt Was w nocy nie obudzi pijackimi krzykami ;]). Jeśli ktoś wie że pojedzie - niech tutaj napisze :) Kontakt ze mną: gg. 1043014 jid. irvin@chrome.pl e-mail. irvin@kojiki.pl i irvin.pl@gmail.com kom. 603706180 (jeśli ktoś jeszcze jakimś cudem miał do mnie numer to zapewne stary z idei, wiec może wyrzucić) And, may the power be with You! Pozdrawiam Irvin [edited] Aaa i jeśli ktoś przyjedzie to zapraszam do games roomu, bo będę tam za obsługę robił :) A planszówek nigdy za wiele!