Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Beta lepsza niż Full?

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-27 23:35:04 napisana przez ~Prowonzord
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 15 wiadomości na 1 stronie
SirLuq
1. Beta lepsza niż Full?
2006-04-06 19:49:57
NIE MOGE NA TO PATRZEC!!! Co oni z Heroesów 5 robia?? Dlaczego zamiast naprawiac bledy i dopracowac reszte - psują gre!!! Chyba Ent lepiej wygladal w ver. Beta niz obecnie - wogole co to ma byc? Pinokio!!!??? zamiast zmienic lepiej wyglad Dżina (w rekawicach bokserskich) oni robia z Enta Pinokia!!! NIEEEEEE!!!! dlaczego !!!!??!! tak samo z bohaterami! tylko 1 rodzaj!!! nie nie nie nie nie tak to sobie wyobrazalem!!! co niby przez ten czas zrobili - zmienili 80% tekstow!!! az strach pomyslec dlaczego :/ CZAS NA DOPRACOWANIE GRY zostal zmarnowany a nawet gorzej - zepsuli to co bylo dobre (np.Ent) nie poprawiając tego co złe (np.Dzin) Czy tak wyglada Ent? [img]http://www.the-genies-lamp.com/images/h5_artwork/new_treants.jpg[/img]
^Nicolai
2. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-06 20:40:26
Ja odpowiem na pytanie: Czy to wygląda jak Ent? Nie, to wygląda jak resztki Pinokia, który chciał zostać krzesłem. Ciekawe czemu nie zmienili Dżina tylko takiego ładnego Enta? Jakbyśmy zapytali Ubi: A dlaczego? To oni by nam odpowiedzieli równie reklamowo: A chcecie wafelka? :smiech3: A tak na serio to jestem w głębokim szoku. Nie zdziwiłbym się jeśli by zamiast Minotaura daliby kolejną jednostkę kobiecą ubraną podobnie jak reszta kobiecych jednostek z tego zamku.
^Koshi
3. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-06 20:44:01
Co?????? Tak ma wyglądać ent? Za takie coś to ja dziękuję. Ten z bety był o wiele lepszy od tego patyczaka. Zgadzam się! Po co zmieniać coś co jest dobre zamiast takiego np.gargulca? :szok2:
~WhiteMidget
4. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-07 11:43:48
hehe a moje ulubioą strone-- Dungeon to jeszcze nie zniszczyli , pasują mi tyakie jednostki a Elfów nigdy nie lubiłem i będe je dalej Tępił, nawet jeśli będą miały w swojej armi Ento-szkielety!!! Widac ze nowa ekipa niema zielonego pojęcia o świecie Heroesów i traktuje robote troche zabardzo na luzie! , amoze jest tyle projektantów co miast w H5, bo z tego co widze to nie wszystkie zamki sa jednakowo zchzanioone , bo jak narazie Necropolis jest Ok i Dungeon chyba tez
~WhiteMidget
5. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-07 11:48:46
ps. Nie moge przestac sie smiać jak widze tego Drzewca-- przecież to szkielet z Afro na głowie hehehehehehhehehehehhehehehehehhe --- chyba chcieli trocze rozlużnić atmosfere przed premierą heheheh
^Nicolai
6. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-07 14:15:44
To nie jest Pinokio to pień na stojaku. :smiech1:
SirLuq
7. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-07 14:18:26
chyba jednak to błąd :) bo na stornie [url]http://homm5.gram.pl[/url] w galerii9 widac enty takie jak w becie uffff :) tak wiec nie bedzie PINOKIA :)
^val-gaav
8. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-07 14:46:04
^ a może strona gram.pl nie była aktualizowana ?
SirLuq
9. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-07 14:48:40
zdjecia sa z dzis (i nie sa z bety) wiec Pinokia nie bedzie :)
^Ziom
10. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-14 10:07:24
No niestety będzie pinokio bo to są z starej wersji screeny :( :(
^WhiteMidget
11. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-04-14 23:17:23
Czasy Mityczne. Wielka Pustka i Narodziny Bliźniaczych Smoków: "...Smok Chaosu i jego poplecznicy zostają uwięzieni w innym wymiarze stworzonym wokół jądra planety. Smok Ładu, wyczerpany i osłabiony grzebie sam siebie na Księżycu..," Ale fajne nareszcie będą plansze Księżycowe-- niemoge sie doczekać!! tylko jak sie tam Heroes dostanie moze portalem? No i czy wszystkie jednostki będą w kombinezonach kosmicznych --- wkońcu ktoś musi uwolnić smoka Ładu :smiech3: (cytat pochodzi z [url]http://homm5.gram.pl/h/5/historia_swiata.php[/url] )
Kaktus82
12. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-05-18 09:18:47
ENT w grze wyglada faktycznie jak ten pinokio z lewej strony,ale generalnie w potyczkach prezentuje sie dobrze :)
maroflo
13. ENT
2006-05-24 12:24:40
Tragedia - masz racje
maroflo
14. Ent
2006-05-24 12:28:22
Enty są tragiczne. Dżin wyglada jak kogut któremu się łeb utnie!!! Myśłałem że bedzie lepsze.....
~Prowonzord
15. RE: Beta lepsza niż Full?
2006-05-27 23:35:04
No dżiny są potworne. Ale ten nowy ent mi się bardziej podoba, taki hmmm tamten przypominał jakąś niezgrabną kłodę i tyle.