Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Najlepszy waszym zdaniem zamek

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-01 22:46:12 napisana przez ~ProsteRuchy
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 12 wiadomości na 1 stronie
~bling-bling
1. Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-03-04 19:19:24
Zdziwilem sie ze nie ma juz takiego watku, wiec sam postanowilem go napisac. Jestem ciekaw, jaki waszym zdaniem zamek bedzie najmocniejszy, badz ktorym zamierzacie najczesciej grac. Znane sa juz czary, budowle , herosi , jednostki wiec mozna bylo juz spokojnie przesledzic i przeanalizowac sile kazdego zamku. Moim zdaniem najlepsze jest Nekropolis, jednostki maja swietne specjalnosci, budowle w zamku niczego sobie(zwlaszcza +1 tygodniowo 7 poziomowej frakcji) , calkiem niezle sa Necromancer Abilities. W dodatku z artwarkow mozna zobaczyc ze zamek ma swoj kilmat. Ale ja i tak bede gral Sylvan, bo jestem do nich przywiazany grajac w poprzednie czesci.
^vinius
2. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-03-04 20:25:22
Wiesz dlaczego go nie ma? Poniewaz gry jeszcze nie ma. A beta to beta, będzie jeszcze wielokrotnie przerabiana. Oczywiście można grać jakimś zamkiem z sentymentów, ale wszystko i tak wyjdzie w praniu. To jest - jak kazdy sobie zagra.
~Haav
3. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-03-09 00:48:08
> Ale ja i tak bede gral Sylvan, bo jestem do nich > przywiazany grajac w poprzednie czesci. Przywiązany do Sylvan?? :> A jakim to sposobem? Chyba że do Elfów to rozumiem.;) A co do zamków to temat przed wczesny, bo gra nie wydana. :P
~andrzej94nowyt
4. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-03-12 19:29:36
Według mnie Inferno. Szkoda ze nie planują Twierdzy :smut3: ale Sylvan fajny bedzie ( tak mysle)
~WhiteMidget
5. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-01 15:10:32
A ja zawsze byłem po stronie Hydr, to moje ulubione "zwieżątka" i zawsze gram po stronie sił związanych z zamkiem w którym mozna rekrutować Hydry. W Heroes 5 bedzie to chyba Dungeon!? :szok3::zmiesz4::smiech3: \ | / \|/ (___)---< II ps fajnie że bede miał w oddziale te "cycate" elfice :smiech1:
^xeros
6. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-01 18:23:55
Szkielety , duch ,zombi i wampiry żądzą.Według mnie :rad1:
Vual
7. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-12 19:19:18
Wszystkimi będę musiał grać, bo wszystkie są tego warte. Do Sylvan jestem przyzwyczajony, Inferno, Nekropolis i Akademia jak dla mnie zapowiadają sie naprawde nieźle. Tylko przeżyć do premiery! Bywajcie
Tajemniczy_Pedro
8. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-12 19:57:20
A czy to aby nie jest zdublowany topic? Moderejtor...
~Racek_
9. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-16 15:44:22
$quote Ja też UWIELBIAM Hydry :D
^WhiteMidget
10. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-16 18:40:25
"Hydra Lernejska to w mitologii greckiej wielogłowy wąż wodny, spłodzony przez Tyfona i Echidna. Hydra podobna była do psa, lecz miała 8 lub 9 wężowych łbów. Jeden ze łbów Hydry był nieśmiertelny. Według innych wersji, Hydra miała nawet 50 lub 100 głów. Na miejscu odciętej, odrastały dwie lub trzy nowe głowy. Hydra była bardzo jadowita, a nawet zapach jej śladów miał powodować śmierć. Potwór, który norę miał u źródła rzeki Amymone, pustoszył okolice Lerny, która leżała w okolicach Argos." (żródło: [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydra_Lernejska[/url]) Szkoda ze w Heroesach jest taka słaba ! Ale przynajmniej można na nią czary rzucać.Pozatym to fajna jednostka "środkowego pola" która przydaje sie po zwabieniu kilku jednostek wroga na środek planszy. Niezła jest w defensywie, kiedy zrobi sie tłoczno w szeregach naszej armii bardzo skutecznie oczyszcza przedpole. Kiepska w "szarzy" na umocnienia wroga, jest powolna i łucznicy oraz magowie mogą ją wykończyć. Ciekawe jakie własciwości będzie miała w H5? ten trick z zatrutym śladem jest całkiem ciekawy, ale to smutne że została zdegradowana - to chyba sprawka Czarnych Smoków :smiech1: Niesądziłem ze Minotaury dadzą sie zniewolić- Biedny Dark Storm musi teraz plewić w ogródku i podawać herbatke Czarnym Elficą (chociasz takie zniewolenie,przez cycate Elfice nie jest chyba takie złe) ps.ciekawe jak pływa Hydra?
^Kryll
11. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-04-30 21:11:05
Ja zawsze lubiałem ten zamek. Miał dobre jednostki i klimat, który załkowicie zmieniał się w kolejnych częściach. Spewnoscią jest najlepszym zamkiem w tej części Heroesa. A jest to Sylvan i żaden inny zamek się do niego nie porównuje. http://homm5.gram.pl/h/5/m_sylvan.php :rad12:
~ProsteRuchy
12. RE: Najlepszy waszym zdaniem zamek
2006-05-01 22:46:12
Od zawsze najbardziej podobał mi się zamek związany z przyrodą, naturą fauną i florą posiadający w swoim garnizonie magiczne stworzenia takie jak pegazy, jednorożce itd więc i tym razem moją ulubioną frakcją jest Sylvan. Strasznie będzie mi brakować pegazów z heroes 3 :smut4: ale mam nadzieję że będą wykorzystane w innym zamku np. górskim. Pod względem siły Sylvan prezentuje się znakomicie, pierwszopoziomowa jednostka jest dobra, w sam raz na początek gry dzięki blokadzie kontrataków, druga taka sobie, elfi łucznicy są znakomiciu a w połączeniu z druidami i drzewcami wymiatają. Jednorożce są również dobrą jednostką, ich aura antymagiczna często się przydaje. Smoki godnie mogą walczyć o tytuł najlepszej jednostki 7poziomu.