Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Potrzebna pomoc

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-05-24 16:22:11 napisana przez ^Altair
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 60 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 >>> ]
~Gren
1. RE: Potrzebna pomoc
2006-01-31 18:10:21
Z biblioteką jest tez problem koncepcji. Czy taka jak Giatera czy nowa.
SirAztech
2. RE: Potrzebna pomoc
2006-01-31 18:21:44
Jaskinię pamiętam odkąd zacząłem się interesować Herosami (a zaczynałem od H2), chętnie zawsze czytałem ale raczej rzadko brałem ucział w czynnym życiu. Ostatnio także z przykrością widzę, że serwis zaczyna umierać. Chętnie zająłbym się odrestaurowaniem działów H3 (H2 i H1 też mogę), z materiałami może być problem... ale jeśli coś się u Was uchowało to nie powionno być problemów. A teraz referencje [url=http://scrabble.piotrp.com.pl/]www.scrabblewroclaw.prv.pl[/url] Strona Klubu, którą prowadzę od ponad 3 lat. Całość serwisu w moim wykonaniu. (PHP+MySQL+XHTML) [url=http://projektvivo.prv.pl/]projektvivo.prv.pl/[/url] - strona projektu robotycznego ViVo przeznaczonego jako zachęta dla uczniów szkół średnich by jako studia wybrali robotykę by się nią zainteresowali całość: grafa + koncept + XHTML [url=http://www.orangehostels.pl/]orangehostels.pl[/url] Moja działka na tej stronie to było połączenie tekstu i grafy w całość: XHTML + PHP, koncept strony, miałem spory wpływ na grafikę i układ stony Zainteresowani? Ślijcie info na maila albo na GyGy Aha... obecnie piszę jako pracę dyplomową: Internetowy system zarządzania treścią ćwiczeń i wpsomagania samodzielnego kszatałcenia w dziedzinie automatyki i robotyki.
^vinius
3. RE: Potrzebna pomoc
2006-01-31 20:10:45
jak ktoś chce do działów h1 i 2 to prosze do mnie na gg - niesttey, będe dopiero w sobotę.
~Smoooczek
4. RE: Potrzebna pomoc
2006-01-31 20:27:17
Jestem chętny do opisów jednostek z HoMM III i IV (z dodatkami wszytkimi oficialymi). Że przedtem tego nie było? Co z tego? Jak cośto pisze Dragonis.
Aryene
5. RE: Potrzebna pomoc
2006-01-31 21:12:16
Chętni do pomocy przy dziale H3 proszę pisać do mnie na GG (4314420) ew. na maila aria(at)aster.pl Aż miło patrzeć, że taki tu odzew, swoją drogą :)
Vandergahast
6. RE: Potrzebna pomoc
2006-01-31 23:52:54
no ja też moge pomoderować w Osadzie i coś o H3 sklecić, ale to gdzieś za tydzień, po egzaminach
^MiB
7. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-01 10:27:18
Moderować to ja też mogę, ale narazie nie ma czym, więc może jakieś konkrety co do pomocy w tworzeniu Osady? Hę? Zdravim MiB
Soulreaper
8. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-01 13:42:57
chętnie wezmę jakąś robótkę na warsztat, kontakt: [email]mirek@herbis.pl[/email]
Vandergahast
9. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-01 15:38:08
jeżeli chodzi o sprawy techniczne to obawiam się że moje skromne umiejętności poza html nie wykraczają :/ ale w zasadzie za coś co ich nie wymaga mógłbym się wziąć. ale za tydzień :]
TrangOul
10. Opisy do kampanii WoG
2006-02-01 16:39:13
Ja mam na dysku kopie stron z opisami kampanii WoG. Można je pobrać stąd: [url]http://wogofani.webpark.pl/opisywog.rar[/url].
^MaruDa
11. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-02 12:34:37
Ja moge zająć się hV. Gramw bete i wogóle.. Mój e-mail Mateusz25lol@wp.pl
^Morgraf
12. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-02 18:47:14
gren napisał: Z biblioteką jest tez problem koncepcji. Czy taka jak Giatera czy nowa. A ja myślałem, że koncepcja biblioteki to jest znana już od starożytności ;) A tak poważnie. Mógłbym pomóc przy Osadzie, w każdej sprawie poza techniką i grafiką. Biblioteka też by podpadała pod moje możliwości, bardzo ogólny zarys koncepcji mam, ale szczegóły to za czas jakiś. Możliwość przystąpienia do czynienia czegokolwiek mieć będę, dopiero za jakiś tydzień, czyli po sesji. Co oczywiście nie wyklucza wymiany poczty, na temat np. co konkretnie jest do zrobienia w Osadzie poza technikaliami i moderacją. Tak jak by ludzie uprawnieni ;) nie wiedzieli: sirraf@poczta.onet.pl
~Mecku_unlogged
13. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-02 19:50:45
Ja się zajmę poszukiwaniem plików do downloadu. Jeśli jakiś dział potrzebował by plików do zapełnienia downloadu to odnalazłem: parę patchy do Heroes III , łatkę do Heroes IV i kilka ilustrujących filmów do Heroes V.
~ignac11
14. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-04 18:32:38
Ja moge udostępnić swoje forum które jest według mnie lepsze niż tez z free4web bo oparte na phpBB 2. Tyle że by był śmieszny adres. [url=http://www.klanpk.fora.pl/]Forum[/url]
Arthemis_Varak
15. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-04 18:43:08
W imię Imperatora !! Jestem gotowy zabrać się za modernizację serwisu o Heroes of Might&Magic III. Mam nawet pomysł... Kontakt przez gg (5072204) albo maila...
^MiB
16. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-04 19:11:31
Arthemis_Varak napisał/a: > Jestem gotowy zabrać się za modernizację serwisu > o Heroes of Might&Magic III. Mam nawet pomysł... Zgłoś się do Aryene - aktualnie Ona się tym serwisem zajmuje. > Kontakt przez gg (5072204) albo maila... Kolejny... a tak prosiłem. Ludzie - ja tutaj nie robię Wam na złość, nie jestem ten zły - ja chcę dobrze. Przeto powiadam Wam - jak już napiszecie posta w tym temacie, to zgłoście się osobiście do kogoś. Najlepiej, aby był to [url=http://free4web.pl/3/2,115020,319167,5546263,Thread.html]Szef Dominium[/url], w którym chcecie pomagać lub od biedy z Crazy [@heroes.net.pl] lub ja (mib[czart]heroes.net.pl - przy czym kontakt ze mną proszę uskuteczniać w ekstremalnych sytuacjach, bo ostatnio zagoniony jestem). Poprostu my nie jesteśmy jakimiś super herosami i możemy o kimś zapomnieć, czy poprostu nie mieć czasu na skontaktowanie się z kimś, a wydaje mi się, że skoro ktoś tutaj pomoc oferuje, to nie są to słowa rzucane na wiatr, ale poparte silną chęcią pomocy postanowienia! Zdravim MiB
Tarnum_IJB
17. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-05 10:18:35
Jako że najbliższe 2 miesiące będę miał bardzo "luźne" (-.-') to z wielką chęcią dopomogę. Jako grafik, tudzież "newsman". Działu jednego i jedynego nie wybieram, po podejrzewam że graficy są potrzebni w całej Jaskini. A więc jeśli jakiś szef dominium będzie potrzebował grafika "na gwałt": Mejl: tarnum22@gmail.com JID: tar@chrome.pl
Lobo_ijb
18. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-05 17:06:47
Mogę wziąść na siebie coś nie wymagającego znajomości teknologii informatycznych ani talentu graficznego ;) Moderacja czegośtam, ewentualnie dominium. Zasoby czasu dość spore ;)
Lobo_ijb
19. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-05 17:08:11
A, mail na prv też poszedł.
SirAztech
20. RE: Potrzebna pomoc
2006-02-08 12:00:29
Rozmawiałem z Aryene, zrobiłem w czasie weekendu szybki szkic strony, wstepny projekt. Można go zobaczyć pod adresem: [url]http://scrabble.piotrp.com.pl/homm3/index.php?load=1,1[/url] Kilka uwag: 1) musze wyciągnąc z plików def jakieś inne mniej przeszkadzające tło, to jest (tka mi się wydaje) koncepcyjnie dobre, ale powinno byc mniej ziarniste, wtedy czcionka byłaby czyetlniejsza 2) na razie jest wstepny szkic: newsów, zamków i ich opisów oraz magii 3) prosilbym o uwagi 4) jest jakiś chętny grafik, który poprawocwałby nad logo (to u góry jest żeby było)