Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-03-19 17:49:59 napisana przez ^vinius
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 29 wiadomości na 2 stronach [ <<< 1 2 ]
^vinius
1. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-12 16:13:16
Mam problem... po odpaleniu gry na ekranie menu wyświetlają się rosyjskie litery, wszystko mruga, następuja po sobie strasznie szybko jakieś animacje... czasami też widać kursor, ale tez mruga. posiadam GeForce 4... co się dzieje? EDIT: problem zażegnany. gdyby komuś się coś takiego stało, polecam zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej.
^Filipeck
2. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-14 20:26:00
@UP, UP, UP i wogole UP :P ależ heaven jest piekne :) raczej nie przycina, chociaz jak chce dojechac z jednego konca miasta do drugiego to zaczyna skakac, ale tak to all spoko :) nardziej denerwuje mnie to, ze nie wyswietla txtur w academy i sylvan, nie wiem jak necropolis bo nienawidze tego miasta od czasow trojeczki :P aha, ma ktośjakieś "kody" do tej bety? ewentualnei gdzie znalezc( na singlu oczywiscie :P) bo mi sie nie chce rozwijac miasta jak che zobaczyc no i wiecej bitew by sie przydalo bo te potwory co sa to zamalo :P
~jaraslav
3. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-23 20:47:05
mam litle problem i nie wiem gdzie go dac wiec daje tu.oto kiedy wchodze do zamku zamek jest czarny co moge zrobic
greyhawk
4. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-24 08:37:02
tak normalnie czy po wprowadzeniu zmian w pliku?jak to drugie to wszystko gra,specialnie jest wyłączony aby miasto działało płynniej.
Dasgandalf
5. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-26 11:00:53
a co zrobić jesli mam klucze z ubisoftu a nie moe sie zalogować po odpaleniu HOMM V -po zalogowaniu loguje loguje loguje :placz1:i nic- czy podzczas logowania wpisać hasło z logowania w ubisofcie czy klucz który dostałem od nich email
~heroesmaniak
6. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-27 20:17:56
sciagnalem wczoraj bete i nie moge znalezc tego katalogu input.cfg, nie ma go po wypakowaniu tego pliku data.pak
greyhawk
7. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-02-28 17:35:11
jest w profiles/default
^Progmast
8. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-03-19 14:50:00
Jest to mój 1 post na tym forum a wiec witajcie wszyscy jaskiniowi userzy :rad1:.mam taki problem loguje sie do gry na multiplayer i podłączam sie do jakiejś gry ustawiam opcje gra sie ląduje, ale po załadowaniu mapy pisze ze rozłączylo mnie z servem ubisoftu i tak jest za kazdym razem(:placz1:), czy może ktoś z was wie co jest tego przyczyna?A tak przy okazji to mam trochę lamerskie pytanko czym sie rożni signgle player mode od "goracych krzesel"?
^vinius
9. RE: jak sprawic by grać sie dało czyli porad zebranych kilka
2006-03-19 17:49:59
hot seat to multiplayer (dwóch graczy na 1 kompie), ale mozna ustwaić, że grasz na hot-seat z komputrem (dziwne...) :)