Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Heroes V - Marmurowa Wyrocznia » Petycja

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-01-30 20:15:15 napisana przez ^Koshi
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 54 wiadomości na 3 stronach [ <<< 1 2 3 ]
~acha12345
1. RE: Petycja
2006-01-27 19:22:21
ale bugiem chyba też jest to że jednostki są źle zbalansowane nie mówie że są ale to też podchodzi pod topic błedów raczej
^val-gaav
2. RE: Petycja
2006-01-27 19:54:19
Sorry ale jeśli ktoś mi tu pisze że diabeł powinien byc najszybszy i nie popiera tego żadnym przykładem z samej gry to dla mnie jest to jego zachcainka. Poza tym petycja to petycja ma charakter ogólny. O błędach i balansie będą decydować testerzy. Petycja zaś ma dać im na to czas.
^haku
3. RE: Petycja
2006-01-27 20:46:07
no i podpisany 815 ... w sumie to niewiele :pff6:
^Yaca
4. RE: Petycja
2006-01-29 12:21:13
Ja jestem juz 1519 ;) to juz sporo jak na 3 dni działalności :)
^val-gaav
5. RE: Petycja
2006-01-29 12:32:36
A jutro poniedziałek i Fabrice wraca do pracy :P Zobaczymy czy będzie jakieś oficjalne stanowisko :) > I NIE ZABEZPIECZA W ZWIAZKU Z TYM JUZ WIECEJ NICZEGO STARFORCE'EM !!! Hmmm wersja pod Linuksa (o ile bedzie) nie bedzie zabezpieczona Starforcem. Myślę, że warto pomyśleć nad zmianą OSu :)
Tajemniczy_Pedro
6. RE: Petycja
2006-01-30 12:16:36
Skoro jak podaje CDP premiera została przesunięta, to pomijając już zadowolenie, że gra będzie bardziej dopracowana, stwarza kilka mozliwości dla nas. 1. Doszlifowania naszego serwisu 2. Zebrania naszych doświadczeń z grania betą, bo pewnie wśród tych 66 tysięcy ściągnięć, spory procent to my. Zebrania uwag, opracowania i wysłania do Ubi/Nival'a.
SirLuq
7. RE: Petycja
2006-01-30 12:28:24
Popieram :smiech1:
^MiB
8. RE: Petycja
2006-01-30 13:40:36
Tajemniczy_Pedro napisał/a: > 1. Doszlifowania naszego serwisu Osoby mające konto w IJB mogą się logować i dodawać artykuły do działu H5 - tylko raz z tego skorzystano. Pozatym - prosiłem o pomoc w redagowaniu działu H5 - odpowiedział jedynie Konquer (pomijam fakt, że przed padem Jaskinii redakcja H5 liczyła sobie 3 członków... ). Ogólnie rzecz ujmując w momencie, gdy zgadzałem się na opiekę nad działem H5 jasno zaznaczyłem, że nie mogę zajmować się zawartością strony - nie mam na to czasu. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Z miłą chęcią powitałbym nowe osoby na pokładzie (nawet tymczasowe konto dam), niech się tylko ktoś zgłosi (pomijam fakt, że z "okazji" paktu formularz dodawania czegokolwiek do strony jest narazie zamknięty :P). A kogo potrzeba? Kogokolwiek - ja nie grałem w bety i pewnie szybko hirków na moim sprzęcie nie zobacze (nie dość, że Linux, to jeszcze 2x słabszy komp niż wymagania :P), więc każdy, kto ma jakąkolwiek styczność z grą jest mile widziany. Pozatym poszukuję grafika, bo nie czarujmy się - aktualny wygląd działu H5 jest conajmniej kiepski ;). Więc jak - są jacyś chętni? > 2. Zebrania naszych doświadczeń z grania betą, bo > pewnie wśród tych 66 tysięcy ściągnięć, spory > procent to my. Zebrania uwag, opracowania i > wysłania do Ubi/Nival'a. Świetny pomysł - jesteś chętny do zaopiekowania się tym (tu nie ma ironii - serio się pytam!)? Bo sorki, ale ja nie ma czasu. Zdravim MiB
~eru_ijb
9. RE: Petycja
2006-01-30 16:04:14
Ja ma taki pytanko co do naszej strony h5(co by nie tworzyć nowego topicu): a mianowicie kiedyś na tej (tzn. w sewrwisie h5) stronce było kiedeś 'troche' więcej rzeczy - teraz tylko ciekawostka o screenach - a więc czy serwis powstaje od nowa, a reszta została bezpowrotnie stracona, czy też to chwilowy przestój i można liczyć w niedalekiej przyszłości o powrót tamtych info? Ostatnio nie specjalnie interesowałem się h5, ale akurat mnie naszło na zdobycie aktualności, i miałe nadzije że na IJB będzie ich zadowalająca ilość. Większyość jest oczywiście na forum, ale łatwiej by było gdyby było na stronce.
^MiB
10. RE: Petycja
2006-01-30 16:52:01
~eru_ijb napisał/a: > czy serwis powstaje od nowa, > a reszta została bezpowrotnie stracona, czy też > to chwilowy przestój i można liczyć w niedalekiej > przyszłości o powrót tamtych info? I jedno i drugie ;) To co jest aktualnie, to tylko tymczasowa wersja. W tle ciągle powstaje nowa odsłona. Niemniej jednak stare informacje nie zostały utracone - w nowej wersji będzie dział "Archiwum", który będzie swoistą kroniką prac nad H5 ;) [innymi słowy: co uda mi się odzyskać z odmentów backupów, to wróci ;) ]. Zdravim MiB
Tajemniczy_Pedro
11. RE: Petycja
2006-01-30 17:05:33
Czy bym się tym zajął - problem w tym, że w bete nie gram i mam nikłe pojęcie o niej. Próbowałem zainstalowac i d... Więc wiedza zerowa o tym, co by trzeba poprawić.
~UT-przelotem
12. RE: Petycja
2006-01-30 17:53:10
Jak doniosły przed chwilą źródła dobrze poinformowane, dziś zapadła oficjalna decyzja: [b]Premiera Heroes V została odroczona.[/b] Konkretna data wydania gry nie jest znana, nie nastąpi to jednak wcześniej niż na początku maja... Co równie ważne priorytetem ma być obecnie jakość - czyli nie bedzie presji na ukończenie gry na ten-a-ten dzień, za to bedzie presja na to, by gra była możliwie pozbawiona błędów i dobrze "grywalna" już w momencie premiery. (Oczywiście nie wyklucza to późniejszego paczowania, jeśli się to okazałoby konieczne.) I o to właśnie walczyliśmy!
Vandergahast
13. RE: Petycja
2006-01-30 18:46:24
A tu jest cała wypowiedź Fabrycego [url=http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/1851065692/m/9911088504]w oryginale[/url]
^Koshi
14. RE: Petycja
2006-01-30 20:15:15
No, można było się tego spodziewać.Mam nadzieję że nie zmarnują tego czasu i dopieszczą Herosów na maxa. Na początku myślałem że petycja nic nie da, a tu prosze (Ubisoft oczywiście zaprzecza).Żeby tylko nie było zbyt dużego poślizgu i gra wyszła przed wakacjami.Według mnie optymalny termin to przełom maja i czerwca. :rad2: [b] Ludzie dbajcie troche o nasz język Val Gaav [/b]