Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Pytanko w sprawie jaskini.

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-01-10 20:58:14 napisana przez Valturman
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 11 wiadomości na 1 stronie
Krewal14
1. Pytanko w sprawie jaskini.
2005-12-30 15:26:14
Czy ja moge teraz zarejestrować sie w serwisie jaskini behemota. Pamiętam, że kiedyś to zrobiłem ale to wyglądało mniej iwęcej tak 1. Normalnie próbowałem dostać klucze do imperium. Nistety mi sie nie udało i otrzymałem e-maila w którym napisano, że jak potwierdze swoją chęć nallezenia do imperium to mi powie moje błedy. więc tak zrobiłem 2. ni otrzymałem zadnej odpowiedzi(wysłałem z 10 e-maili) 3. Po jakimś czasie(1 rok) chciałem spróbować jeszcze raz. Podaje swojego e-maila ipisze żejest juz konto wykorzystujące tego maila. Czyli że jakiś admin. przyją mnie ale mi o tym nie powiedział:zmiesz5:. A p4roblem jest taki, ze ja już tego nicka nie pamiętam. Czy ktoś mógłby mi pomóc?? Bardzo prosze
^McGregor
2. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2005-12-30 17:14:02
Byłem (jestem?) Pretorianinem w IJB. Troszkę się dziwię Twojej relacji, mówisz że na prośbę o potwierdzenie odpowidziałeś kilka razy i dalej nie było odzewu. Znając resztę Pretorian wydaje mi się nie możliwe, żeby nikt nie odpowidział, chyba że zaszły jakieś niezależne od nas okoliczności. Nie wiem jakie są możliwości techniczne na sprawdzenie Twoich słów po tym co się zdarzyło. Wiesz może z którym z Pretorian rozmawiałeś?
~lokio21
3. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2005-12-30 18:35:04
Kiedy będzie działać krypta map i serwis wog?
Krewal14
4. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2005-12-30 20:44:43
I tu jest problem, od tego czasu mineł 1 rok z hakiem. Chyba jego nick zaczynał sie na s. Wiem, że odpowiedzi nie dostałem na 100%. No ale chodi mo też o to że to konto jest tylko że ja nie paiętam nicka. Jeśli dało by sie to jakoś sprawdzić. Może jak dam e-maila to wam to pomoże kocur14@op.pl. A jeśli nie da sie tego zrobić to czy moge teraz sie jakoś zalogować czy ta opcja jest teraz niedostępna??
~Sulia
5. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-01 12:34:47
Mój nick na S się zaczyna :) Niestety nie mogę Ci powiedzieć czy to byłam ja, gdyż pamięć moja aż tak dobra nie jest. Pretorii nie obce były problemy z pocztą, więc najpewniej miałeś pecha jeśli nic nie otrzymałeś. A pytania związane z kontem to chyba do Enletha?
~Kozlov
6. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-02 08:52:18
Witam serdecznie jaskiniowców:Duff dawno mnie tu nie było!!Co sie działo z jaskinią??:>A mam takie małe pytanko:przed że tak powiem "awarią" jaskini byłem jej członkiem czy teraz na nowo muszę się rejestrować?? W razie czego to mój numer gadu 1917529 Pozdro jaskiniowcom :smiech1:
^MiB
7. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-02 10:42:08
@Kozlov: nie, nie musisz się jeszcze raz rejestrować - Twoje konto jest aktywne [ możesz to sprawdzić w tymczasowym dziale H5 ]. @Krewal14: tak, osoba o podanym e-mailu figuruje w bazie, ale konto nie jest aktywne - ciągle jest w fazie rozpatrywania. Proponuję się zgłosić do Pretorii w celu dokończenia procesu rejestracji -> pretoria@heroes.net.pl [ swoją drogą - komu mam forwardować @, próćz Miszy ofkoz? ]. A kiedy wrócą działy WoG i Krypta - trudno mi powiedzieć. O ile w Krypcie maczam swoje diabelskie paluchy, o tyle w dziale WoG już nie - tutaj trzebaby było spytać się Ra-Va, czy Acida. Zdravim MiB
^Acid_Dragon
8. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-03 00:05:26
Kraina WoG to nie mój dział, w absolutnie żadnym stopniu i nawet gdybym nie miał jakichś hamulców w sprawie grzebania w stronie stworzonej przez kogoś innego, to obawiam się, że najprawdopodobniej i tak nie miałbym pojęcia od czego zacząć. A Ra-V zajęty chyba z tego, co słyszałem, więc mówiąc krótko: to może jeszcze "trochę" potrwać.
Tajemniczy_Pedro
9. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-04 23:10:36
Czyli pewnie do przyszłej pięciolatki to potrwa. Szkoda, bo to był chyba ostatnio najciekawszy dział w IJB. Tak po przejrzeniu tego co jest teraz widać, jak to baaaardzo skromnie wygląda i do dawnej świetności jest strasznie daleko. Mam pytanie - pewnie powstanie IJB w poprzednim kształcie jest całkowicie nierealne, ale jak wielka jest pojemność miejsca na CH, które możemy wykorzystać? Czy wszystko sie tam zmieści - pomijając forum rzecz jasna, bo bazy sa bardzo miejscożerne.
^Acid_Dragon
10. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-05 20:17:03
z tego, co zostało mi przekazane - absolutnie wszystko, włącznie z forum i wszystkimi bazami danych, ale wiem, że niektóre rzeczy. decyzją techników, pozostaną na drugim serwerze Jaskini, na 3it. Teraz tylko pozostaje kwestia postawienia wszystkiego na nogi, a to wymaga pracy i czasu.
Valturman
11. RE: Pytanko w sprawie jaskini.
2006-01-10 20:58:14
:) Jejku!!!! Ze sztormu Chaosu wyłoniła sie nowa Jaskinia :) Już sie bałem że zginęla w odmętach niebytu> SUPER !!!!