Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Poczta

Ostatnia wiadomość w wątku: 2006-01-03 08:32:16 napisana przez ^MiB
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 5 wiadomości na 1 stronie
^MiB
1. Poczta
2005-12-13 15:25:25
W dniu dzisiejszym - po dłuuuuugiej przerwie - wznowiła działalność Poczta Imperialna. Narazie jedynie konta założone [b]po[/b] Konwencie są aktywne. Jeśli ktoś przed padem PI miał konto, to proszę się zgłosić. Dodatkowo Szefowie Dominiów mogą zakładać konta "dominiowe" [ np.: h2@heroes.net.pl, czy sedziowie@heroes.net.pl ]. Zgłoszenia proszę słać do mnie na GG/Jabbera/@ [ proszę napisać jedynie nazwe konta, hasło dostaniecie ode mnie, ale jest możliwość zmiany w panelu ]. Zdravim MiB
~Gren
2. RE: Poczta
2005-12-13 23:54:48
A może podac tu dane do konfiguracji? Bo może wielu osobom działa, ale przez jakąs literke lub nazwę serwera itp cos nie funguje. Bo ja nie wiem czy mi działa czy nie. Znaczy hasło odrzuca...
^MiB
3. RE: Poczta
2005-12-14 12:24:34
POP3: mail.heroes.net.pl SMTP: mail.heroes.net.pl Login: [b]pełna[/b] nazwa konta [ są 2 wersje: albo z małpką, albo ze znakiem "+" zamiast małpki ]. Hasło: chyba znacie, jak nie, to piszta do mnie Dodatkowo pod adresem [url]https://jaskinia.xtp.pl:2096/[/url] znajduje się panel sprawdzania poczty via WWW. I taka uwaga: mój klient poczty - M2 - nie chce odebrać wiadomości z konta, choć na panel logować się mogę. Jeśli jeszcze ktoś będzie w stanie się zalogować na panel internetowy, ale pomimo tego nie zdoła odebrać poczty przez program zewnętrzny, niech pisze @ do mnie - zajmę się tym [ narazie nie wiem, czy to mój problem, czy ogólny problem konfiguracji ]. BTW: można ustawiać forwardery. Zdravim MiB
^MiB
4. RE: Poczta
2005-12-23 14:20:01
UWAGA! Z jakichś powodów - nie wiem jakich - zniknęły wszystkie przekierowania poczty z heroes.net.pl ( zostało tylko 1 przekierowanie z @jaskinia.net.pl ). Jeśli ktoś miał ustawione przekierowanie ( a były takie osoby ), to albo proszę je sobie ustawić na nowo w panelu, albo zgłosić się do mnie z informacją z jakiego konta, na jakie mam dodać przekierowanie. Zdravim MiB
^MiB
5. RE: Poczta
2006-01-03 08:32:16
Właśnie zauważyłem, że mój klient pocztowy (M2) zdołał się połączyć z serwerem heroes.net.pl i odebrał pocztę - miejmy nadzieję, że nie jest to stan tymczasowy ];) (Dane serwera takie jak dotychczas, w razie zapomnienia hasła proszę zgłosić się do mnie ];) ) Zdravim MiB