Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Święto Flagi

Ostatnia wiadomość w wątku: 2005-12-27 23:47:26 napisana przez ^Christian
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 8 wiadomości na 1 stronie
Ingham
1. Święto Flagi
2005-11-09 22:49:12
* Nagłe uderzenie suchego mroźnego wiatru zadzwoniło echem wśród murów Thomeheb, stolicy Imperium Jaskini Behemota. Wielkimi krokami nadchodziła zima. Mimo tego Wiedzący wyczuleni na odbieranie aury, myśli bądź uczyć ludzi i miejsc nie mieliby problemu ze stwierdzeniem, że miasto i jego mieszkańcy wręcz eksplodują wewnętrznym ciepłem. Entuzjazm i radość tych ludzi przewyższała wszelkie trudności życia doczesnego, z jakimi musieli się borykać. Cały Anatagrich zazdrościł Krewlod takich ludzi. 10 dzień Księżyca Wiecznych Pożegnać 8 roku ACC był szczególnym dniem. To właśnie tej daty Imperium Jaskini Behemota obchodziło trzecie już Święto Flagi. Na głównym palcu Thomeheb panował gwar. Na wybrukowanym targu przed Pałacem Imperialnym zebrali się wszyscy - od ludzi, orków oraz ogrów, rdzennych mieszkańców tych ziem, po osiadłe tu elfy, gnomy, krasnoludy. Inne rasy Anatagarichu były już mniej widoczne, ale tam i uwdzie dało się widzieć kogoś z kreegańskiego ludu. Nad miastem krążyło kilka potężnych majestatycznych smoków. Przed pałacem na maszt została wciągnięta flaga Imperium. Przed oblicze Imperatora Behemota i Rady wystąpił Chorąży Ingham * Jaskiniowcy! Dzisiaj obchodzimy trzecie w historii Święto Flagi! * dało się słyszeć brawa wśród tłumu * Nowym mieszkańcom Imperium przypomnę, że święto zostało ogłoszone aby uczcić tamtem ważny w historii Imperium dzień, gdy Kwatera Główna zebrała się na Polowej Zbiórce w warowni Miszy. Zapadły wówczas ważne decyzje, jakie zmieniły oblicze Imperium. Tegó również dnia po raz pierwszy został rozwinięty imperialny sztandar, który po wsze czasy powiewał będzie na maszcie w Thomeheb! * brawa stały się już bardzo wyraźnie * Pamiętajcie, Imperium żyje i żyć będzie dopóki jest w nas jaskiniowy duch! * tłum zaczał wiwatować. Smoki ryknęły, a ich głos niósł się daleko po piaskach pustyni. Duch Jaskini przenikał każdy zakamarek Imperium i dusze wszystkich jego mieszkańców. *
Tarnum_IJB
2. RE: Święto Flagi
2005-11-10 11:24:57
Q Chwale Imperium!
^Hellburn
3. RE: Święto Flagi
2005-11-11 23:14:49
Każde klaśnięcie ifryta wywoływało mały wybuch. - wiwat!! - krzyknął.
SaYo_IJB
4. RE: Święto Flagi
2005-11-13 12:57:58
Spóźnione ale zawsze aktualne Q CHWALE IMPERIUM
Soulreaper
5. RE: Święto Flagi
2005-11-13 15:30:48
Q chwale!
Vilentretenmerth
6. RE: Święto Flagi
2005-11-25 20:56:09
Ach... Q chwale!!!
^Danio
7. RE: Święto Flagi
2005-12-05 20:34:05
ja się z spóxnię trochę bardziej niz trochę :(, ale internetu nie miałem czs dłuższy i toastu wznieść nie mogę. Ku Chwale Imperium
^Christian
8. RE: Święto Flagi
2005-12-27 23:47:26
O szlag! Jakie spóźnienie! [b]Ku Chwale Jaskini![/b]