Logo  
Historia TFJ
Tymczasowe Forum Jaskini Behemota działało od sierpnia 2005 roku do czerwca 2006 roku, jako zastępcze forum podczas problemów hostingowych Jaskini.

Wróć do Jaskini Behemota

 
Witaj na Tymczasowym Forum Jaskini Behemota!
Tymczasowe forum Jaskini » Informacje » Dlaczego

Ostatnia wiadomość w wątku: 2005-11-01 16:08:21 napisana przez ^Sareppa
Pokaż ostatnią wiadomość


Wyświetlam 15 wiadomości na 1 stronie
^MiB
1. Dlaczego
2005-08-19 17:24:46
Jeśli dobrze zrozumiałem to co do mnie dotarło, to zostaliśmy odcięci od sieci - w zasadzie nasz serwer. Dodatkowo admin chce zagarnąć nasz ram, dysk w przypływie dobroci nam odda [ nie wiem co z kartąsieciową, bo chyba tesh nasza była ]. W chwili obecnej podjęte zostały pewne kroki, aby przenieść nas na inny serwer - ale to potrwa [ od razu informuję, że ponoć UT nie udało sięzałatwić miejsca u siebie na uczelni ]. Proszę o cierpliwość. Aha - proszę jednocześnie, aby NIE przenosić tutaj dysput dot. fto ma aktualnie sprawować "władze" - na Konwencie postanowiono, że w sytuacjach kryzysowych - a tutaj z taką mamy niewątpliwie do czynienia - wszelkie diecezje może podejmować Główny Administrator Techniczny - aktualnie jest nim [b]Enleth[/b] Zdravim MiB
~-LEVY
2. RE: Dlaczego
2005-08-27 20:50:43
Nie bede pisac nowego watku, skoro ten ma taki ladny tytul :) Dlaczego nie moge sie zalogowac na normalny login i pass? Przypomnienie hasla nie dziala (nie znaleziono uzytkownika, lub nieznany adres mailowy). A przy zakladaniu nowego LEVY'ego radosny komunikat ze nic z tego bo taki user juz istnieje :zmiesz3:
~Gren
3. RE: Dlaczego
2005-08-29 11:31:24
Mam to samo. Podejrzewam, że on nas pamięta z forum konwentowego, ale jakoś nie rozumie, że my Ci sami... (sory za lamerski język)
Crazy_IJB
4. RE: Dlaczego
2005-08-29 13:21:31
Niet. Przyznam się - do forum konwentowego zapomniałem danych, więc utworzyłem i opłaciłem nowe... Moja wina, ale cóż, bywa. Kiedy dane o koncie dotarły mailem było już za późno. Danych o kontach z Jaskini nie ma żadnych, a z forum Konwentowego pamięta tylko tych, którzy zarejestrowali się jako userzy globalni. Jeszcze raz przepraszam za tą niedogodność...
~Baron.
5. A nie mozna by...
2005-08-29 14:54:39
Ztrobic strony zastepczej z tymczasowym wystrojem i komunikatami na zwyklym serwerze ze stronami domowymi?No bo rzeczywiscie to katastrofa zbliza sie kocowka wdrazania V czesci a w Polsce nie ma dobrej strony... Tutaj znalzlem ladne strony jak sie skontaktowac nimi> heroes.duke.org.pl heroes.cdprojekt.com
~Gren
6. RE: Dlaczego
2005-08-29 17:52:54
wrrrrrrrrrrrrrr Skoro piszę, że NEOSTRADA tego nie uciągnie, to znaczy, że żaden darmowy serwis także. Wrzucisz tam DWA (2) giga (GIGA) danych za darmo i pozwolą Ci skonfigurowac pod siebie serwer. A obsługują php i inne takie.
~Laondoq
7. wydaje mi sie...
2005-08-30 12:13:51
...ze teraz najczesciej odwiedzana strona jest www.heroes-fan.sztab.com. mamy srednio ponad 700 odwiedzin dziennie a 1000 przekroczony juz kilka razy. wysoka pozycja w google sprawiea ze jakby nie ten hosting ktory sam sie po nas zglosil;] przekroczylibysmy limit transferu danych jaki jest na darmowych serwerach juz w kilka dni;] polecam stronke i zycze szybkiego powrotu do dzialalnosci.sorry za prywatna reklame;] jak cos to kasujcie
Nami_IJB
8. RE: Dlaczego
2005-08-30 14:16:47
Możesz się cieszyć z takiej liczy oglądalności póki nie wrócimy do netu... w wyszkiwarce jak coś wklepujesz związanego z HoMM Jaskinia jest prawie zawsze jako pierwszy wynik pokazywana...
^Acid_Dragon
9. RE: Dlaczego
2005-08-30 15:09:03
~Laondoq napisał/a: > ...ze teraz najczesciej odwiedzana strona jest > www.heroes-fan.sztab.com. mamy srednio ponad 700 > odwiedzin dziennie a 1000 przekroczony juz kilka > razy. wysoka pozycja w google sprawiea ze jakby > nie ten hosting ktory sam sie po nas zglosil;] > przekroczylibysmy limit transferu danych jaki > jest na darmowych serwerach juz w kilka dni;] > polecam stronke i zycze szybkiego powrotu do > dzialalnosci.sorry za prywatna reklame;] jak cos > to kasujcie to jest.... hmmm.... żałosne?
~Baron.
10. RE: Dlaczego
2005-08-30 17:58:22
Nie kloccie sie.Stron o herosach jest moze ze 4 na krzyz...Wiec im wiecej tym lepiej.A oni maja strone warta uwagi...A nawiasem mowiac w ich sondzie HIII wygrywa z HIV 4:1... A dlaczego nie uzywacie Tawerny?Jest dostepna i dziala: [url=http://p211.ezboard.com/bthebehemothslair]
~Gren
11. RE: Dlaczego
2005-08-30 23:14:01
tja, ale to jest tak jakby do trabanta wsadzić silnik z bolida F1. Rozumiecie różnicę? Te stronki są, z całym szacunkiem, sajtami na darmowych serwerach po góra 20 mega. Nasz serwis ma 100 (sto) razy większe potrzeby jeżeli chodzi o pojemnośc i jakieś 200-300 razy większe potrzeby (strzelam, podejrzewam, że większe), jeżeli chodzi o transfer. Limit miesięczny tamtych stron wyczerpiemy w godzinę... Więc sory winetu, ale takie "genialne" pomysły są dosyć chybione poprostu...
~Tristan-IJB
12. RE: Dlaczego
2005-08-31 00:35:42
Uffff.....a już sie bałem że strona wogóle sie rozpadła. Dobrze że chociaż jest zastępcze forum, mam andzieje że wszytko wróci do stanu "normalnego" 3mam kciuki
~Enleth
13. RE: Dlaczego
2005-08-31 01:48:57
Transfer sobie, na to mamy sposoby. Ale wymagania są nawet od sprzętu serwera większe, niż jakiś współdzielony hosting by wytrzymał - stąd konieczność załatwienia prędzej czy później własnej maszyny i stąd też, jak już kilka osób się przekonało, szukam po dziwnym sprzęcie z nietypowymi parametrami, bo tylko taki się nada i będzie mieć przy tym znośną cenę (dla ciekawskich: to co znalazłem ostatnio ma osiem procesorów)...
^LEVY
14. RE: Dlaczego
2005-09-15 11:23:37
Ponownie ja ;) I znow pytanie z serii dlaczego, bedzie tu zeby nie zakladac nowego wątku. Dlaczeko stale ktos/cos mi w profilu wprowadza adres strony domowej www. Nie mam takiej a mi sie z uporem maniaka wkleja: http://www.freeloadmp3.com/ ktos mnie hakuje czy co? ;)
^Sareppa
15. RE: Dlaczego
2005-11-01 16:08:21
siemka wiecie ze to forum [niestety] ciezko jest znalesc w necie ... ja dostalem link od ... hmmm dostalem go przez maila od jednego z adminow [bynajmniej kiedys byl nie wiem jak teraz] chcialem wam zyczyc jednego [i]szybkiego powrotu do sprawnego dzialania[/i]